I hate myself...

15. září 2013 v 22:26 | Danneel |  Články


...Nebo-li "nenávidím se".
Už jste si to někdy řekli? A proč jste si to řekli?
Vlastně je to docela zajímavé-nenávidíte se za něco,co jste udělali-vy sami.Ale proč? Když víte,že to bylo špatně,mohli jste se zastavit.Přesvědčit.A nebo jste si v tu chvíli mysleli,že je to správně.Možná jste si ani neuvědomili,že děláte něco špatně.
Pocit,že se nenávidíte,je takový vnitřní rozpor.Vy víte,že jste udělali,nebo děláte něco špatně,ale nemohli jste nebo možná pořád nemůžete jinak kvůli nějakému důvodu ,ale přesto se za to nenávidíte.Je to trochu guláš co?
Lidská duše,je komplikovaná a ta moje navíc nejmíň desetinásobně.Vím,že bych měla něco říct,udělat,abych odčinila mé předchozí jednání a vím,že by to byla správná věc,ale jakýsi pocit mi to nedovolí,pocit,že to není dobré pro mě,jako mou osobu.Říkám si-a co se ohlížet na sebe,mám se ohlížet na toho,komu jsem ublížila,ale ten druhý pocit,mi to nedovoluje.Občas opravdu docházím ke zjištění,že jsem asi pěkná mrcha.Na druhou stranu-může být hajzl někdo,kdo si uvědomuje,že je hajzl?
Složité.Nejasné.A unavující.
Tyhle vnitřní debaty mám se sebou pořád.A občas bych potřebovala oddělit tu druhou "mě",aby stála přede mnou,pořádně mi vynadala a jednu mi flákla.Možná by to bylo nejlepší.
Občas si připadám,jak v nějaké bedně.Mám takový ten omezující pocit-když jste přivázaní k židli a chcete moc odejít,stejně nemůžete,protože vás na místě drží provaz.
Já se z tohohle taky nemůžu vymotat,takže mě to najednu stranu rozčiluje a na druhou cítím tu hroznou bezmoc,protože změna osobnosti by mě možná osvobodila,na druhou stranu,taková změna neproběhne jen tak-nějací jsme a nějak se chováme.Hrát kino moc dlouho nevydrží,takže jste zase tam,kde jste byli.
Až bude někdo vědět,jak z tohohle kruhu definitvně ven,tak mi dejte vědět.Já jsem na to zatím nepřišla.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama