Kdo je ta holka?

8. září 2013 v 21:58 | Danneel |  Články

No-je pravděpodobně čas říct něco o sobě.Alespoň něco málo :)
Zkráceně-můj život,když srovnám základní školu a dnešek je trochu jako pohádka o ošklivém káčátku nebo jako z nějakého amerického teenage filmu...
Já-ta ošklivá,terčem všeho posměchu a nejrůznějších přezdívek,ted mnohem hezčí (to není domýšlivost,ale holý fakt ;)) a vypracovala jsem se v jednom koníčku tak,jako nikdo jiný.
Nechci to tu rozebírat do detailů,aby tenhle blog zůstal kompletně anonymní.Ale základ znáte-alespon tu zkrácenou verzi.
Důležité je,že jsem Vám chtěla sdělit,že pokud jste introvertní osoba,neznamená to,že časem nemůžete něco dokázat a ti,co si z Vás dřív dělali dobrý den,Vám potom projeví velké uznání.Je pravda,že kdybych tehdy věděla to,co ted,věci by se asi ubíraly úplně jiným směrem.To ale už ted není důležité.Důležité je,že i když Vám někdo do očí řekne,že nemáte na to,aby jste si splnili sny nebo si za nimi šli,věřte mi,jsou to závistíví pitomci,co sami nic nedokáží,možná maximálně používat ostrý slova a dělat machry.
Takže pokud máte něco,za čím by jste si chtěli jít-navzdory komukoliv,si za tím jděte,zvlášt,když víte,že to opravdu umíte a je to to,co děláte nejlíp.
Protože tohle je ta část,která z Vás dělá to čím jste.
A hlavně-tím,že něco dokážete se stanete sebevědomější a co je lepší-všem těm pitomcům to pak můžete omlátit o hlavu :))
A proč to sem píšu? Vzpomněla jsem si,jak to bylo kolikrát těžké a vím,že takových lidí bude nebo bylo určitě víc.A taky proto,aby jste mě trochu poznali,i když z rychlíku.Ostatně-názory a postoje sem budu postupně zveřejňovat,takže si o mě můžete udělat slušný obrázek..Ale kompletně mě poznat...Tak to asi nepůjde,jelikož se pořádně neznám ani já sama.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama