Říjen 2013

Snění...

21. října 2013 v 0:23 | Danneel |  Články


Každý sní.A každý o něčem jiném.
Mám docela normální obyčejný život a líbí se mi to.Ale občas...Znáte to.Chcete zažít nějaké to dobrodružství.Jistě,když se chcete bát,použijte horor :)) Ale opravdu něco zažít...Kolikrát jsem si představila,že jsem se do něčeho přimíchala nebo že mě někdo unesl..Vždy to dopadlo dobře,v lepší případě jsem byla za hrdinku :))
Ale když se něco takového stane v realitě,většinou to dobře nedopadá.Proto asi herce baví být herci-zažíjí si něco a přitom nic neriskují.
Jednou se mi zdál hodně děsivý sen,kdy jsem si přála,abych to mohla vrátit zpátky a sedět doma u PC nebo DVD.Nakonec jsem se vzbudila a zjistila jsem,že se mi to všechno opravdu jen zdálo.Ani netušíte,jak se mi ulevilo.
Hledala jsem,jak by se tenhle "problém" dal vyřešit a narazila jsem na tkzv. "Lucidní snění"-Jde vlastně o to,že si ve snu uvědomíte,že se Vám to zdá a můžete si tam dělat co chcete.A není to výmysl-někteří lidé to velice úspěšně provozují.
Bohužel,jsem zatím neměla štěstí.Mívám někdy docela živé a akční sny,ale pořád to jaksi není ono. ( i když si po probuzení odfouknu,"že to bylo teda něco") :))

Chci zažít něco na co budu vzpomínat,ale ne tak,aby mě to děsilo do konce života...Jen prostě zážitek.Možná někdo z Vás ví,co myslím.Alespon,že představovat si člověk může co chce... :)

Danneel

Zmatení všeho,v co jsem kdy věřila.

12. října 2013 v 1:00 | Danneel |  Články


Poslední dobou je toho na mě nějak moc.Tak se snažím všechno a všechny chránit,dělat tak,abych byla spokojená já a i všichni ostatní,ale dosahuju jen toho,že lidi nechápou,o co se snažím.Najednou se úplně ztrácím ve svém životě,svých myšlenkách a dokonce i v něčem,co jsem si myslela,že si v tom nemůžu být jistější a to v tom,co chci.Pořád jen probírám pro a proti a života se bojím.Být to na mě,zalezu někam do ulity a nevylézám.Nevím proč,ted mám prostě takové období. Plus teda to počasí mi taky dvakrát nepřidá.
Takže co ted? Nejde to ani tam ani zpátky a já ted vůbec nevím,co mám dělat...

Danneel