Snění...

21. října 2013 v 0:23 | Danneel |  Články


Každý sní.A každý o něčem jiném.
Mám docela normální obyčejný život a líbí se mi to.Ale občas...Znáte to.Chcete zažít nějaké to dobrodružství.Jistě,když se chcete bát,použijte horor :)) Ale opravdu něco zažít...Kolikrát jsem si představila,že jsem se do něčeho přimíchala nebo že mě někdo unesl..Vždy to dopadlo dobře,v lepší případě jsem byla za hrdinku :))
Ale když se něco takového stane v realitě,většinou to dobře nedopadá.Proto asi herce baví být herci-zažíjí si něco a přitom nic neriskují.
Jednou se mi zdál hodně děsivý sen,kdy jsem si přála,abych to mohla vrátit zpátky a sedět doma u PC nebo DVD.Nakonec jsem se vzbudila a zjistila jsem,že se mi to všechno opravdu jen zdálo.Ani netušíte,jak se mi ulevilo.
Hledala jsem,jak by se tenhle "problém" dal vyřešit a narazila jsem na tkzv. "Lucidní snění"-Jde vlastně o to,že si ve snu uvědomíte,že se Vám to zdá a můžete si tam dělat co chcete.A není to výmysl-někteří lidé to velice úspěšně provozují.
Bohužel,jsem zatím neměla štěstí.Mívám někdy docela živé a akční sny,ale pořád to jaksi není ono. ( i když si po probuzení odfouknu,"že to bylo teda něco") :))

Chci zažít něco na co budu vzpomínat,ale ne tak,aby mě to děsilo do konce života...Jen prostě zážitek.Možná někdo z Vás ví,co myslím.Alespon,že představovat si člověk může co chce... :)

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama