Kouření-ano či ne?

13. listopadu 2013 v 16:58 | Danneel |  Články


Já se osobně tedy považuji za nekuřáka.Přijde mi vtipný,jak všichni kuřáci letí jak rakety při přestávce,aby si "provětrali plíce" :D

Já jsem trochu zvláštní osoba (jak už jste si možná všimli),takže mám na to rozmanitý názor.
Co se týče samotných cigaret,tak pokud se vyloženě nejedná o nějaké "smetí vymetený z rohu",tak mi to opravdu voní.Jako malá jsem prohlásila,že "až budu velká,tak budu kouřit" a nakonec se tak vlastně nestalo.
Vlastně...
To slovo je tam záměrně.Občas je Vám prostě opravdu mizerně a cigareta uklidnuje ne? Musela jsem to zkusit.Říkala jsem si,že pokud to vyloženě nenatáhnu do sebe,ušetřím si plíce,ale ty látky se mi do krve stejně dostanou.A světe div se,ono to fungovalo.Když mi nic nebylo,tak jsem kouřila snad jen 2x a to jsem pak taková vychechtaná :D Ale vzhledem k tomu,že jsem to chtěla hlavně na uklidnění a krabička je schopná u mě vydržet i rok,nechala jsem si to právě na ty "horší časy". To pak fungovalo tak,že mě to absolutně ztlumilo.Když jsem si dala večer,mohla jsem čumět klidně 2 hodiny jen tak do stropu,do blba a nad ničím nepřemýšlet.To jsem pak ve stavu "je mi to fuk i kdyby meteority padaly." :))
Dneska jsem si řekla,že bych možná mohla vyzkoušet to do sebe párkrát natáhnout-byla jsem v normální náladě,takže jsem to čistě chtěla jen otestovat.
Bylo to zvláštní a asi už vím,co se na tom těm kuřákům tak líbí.Je zajímavý jen tak vyfouknout kouř,že ho máte chvíli uvnitř...Říkám zvláštní.Párkrát jsem zakašlala,ale jinak dobrý,organismus asi není tak vytrslej,když jsem mu to tam občas "zjemna" poslala :D

Na to,že to byla jedna cigaretka superslimka-(takový brčíčko :D),jsem byla docela dobře vychechtaná.To jsem byla jak veselá,tak i ve stavu "je mi to fuk",takže fakt zajímavé.Rychle to vyprchalo,jelikož tolik jsem si toho zas nenatáhla,ale jak říkám-vím,co se na tom těm kuřákům tak líbí + teda ta manipulace-zapálit si to,vyfukovat kouř a ty krabičky jsou v dnešní době opravdu atraktivní! :))

Tím neříkám,že chci začít kouřit regulérně!!! Tohle nic nemění na to,že do sebe lidi tahají věci,který by tam správně tahat neměli a není to dobře.Nicméně,pomáhá mi to.Beru to tak,jako když je alkoholik a člověk,který si dá občas frťana.Samotná cigareta ještě neznamená,že musíte být ten typ kuřáka,který si málem cvrkne do kalhot,jen aby si už zahulil :))
Snad mě ted neodsoudíte,že si sem tam jednu dám :))

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Blondie*M* Blondie*M* | Web | 13. listopadu 2013 v 17:01 | Reagovat

Nekouřím a nebudu.

2 Danneel Danneel | 13. listopadu 2013 v 18:24 | Reagovat

[1]: Tvoje rozhodnutí a velice moudré! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama