Neuvěřitelné,jak jsou některý lidi tupý.

17. listopadu 2013 v 19:14 | Danneel |  Články


Jojo.Kdyby blbost nadnášela,tak je půl obyvatelstva v jiné galaxii co?

Ve své rodině mám některé příšlušníky,které bych nejradši vyměnila nebo jim alespon "přeintsalovala operační systém" jelikož,to,jak se chovají opravdu hraničí idiocií.

Například-moje babička.Ano,čtete správně.Je tak nesnesitelná,že ji její vlastní dcera-moje mamka,v její nepřítomnosti tituluje jako "krávu".Já jí například babička neříkám,pokud to jde,snažím se ji netitulovat.Udělala si to sama...
Napříkald nedávno-měli jsme jí jít pomoct se stěhováním nábytku před malováním bytu.Není tak stará a ani neschopná,aby to nezvládla sama,ale budiž,řekli jsme si,že jí pomůžeme s nějakými těžšími věcmi a hotovo.
Mamka přišla z práce kolem třetí hodiny,já chvíli před ní z toho mého kurzu,ani jsme se nenajedli a už jsme šli.A šli jsme 4 km pěšky,jelikož auto nemáme a zrovna nic nejelo.

Jen co naše úžasná příbuzná otevřela dveře,začala řvát?: "No to si snad děláte srandu,přivést sebou psa? A to jsem si mohla myslet,že přijdete tak pozdě,to nejdete pomoct,to jdete na návštěvu!" Být tam já sama,seřvu jí,otočím se na podpatku a už jsem pryč,bohužel,kvůli mamce tohle udělat nemůžu,takže jsem jí v duchu zasypala těmi nejhnusnějšími výrazy a držela pysk.Slušně jsme se jí snažili vysvětlit,že chudák pes nebyl celý den venku a my ani nejedly a hned po práci jsme za ní šli,že dřív to nešlo.Na to nám řekla,že jsou to výmluvy a at děláme,že nemá čas.
V duchu jsem prskala jako křeček,ale dál jsem byla zticha.
Nechápala jsem,proč šílí,že nemá čas.Byla středa a malíři měli přijít až v pátek (mimochodem,byli tam až dneska v neděli).
No nic.Zeptala jsem se jí,proč tak spěchá,načež na mě začla řvát,že by mi odpověděla česky,což by pravděpodobně znamenalo nějaký sprostý výraz a prý,že už by si taky ráda odpočinula,jestli mě to zajímá.Na to sjem jí odpověděla,že si přece může odpočinout kdy chce,vždyt je v důchodu a nemá šéfa za zadkem.To přešla mlčením a průběžně hulákala at děláme.Neměla ani vystěhovaný šuplíky a chtěla šoupat skřín se vším.Kdyby to bylo obráceně,tak by na nás řvala,že už jsme to měli mít dávno hotový.
Nakonec jsme to se skřípajícími zuby nějak dodělaly,ale já nadávala celou 4km cestu zpátky domů,co to je za krávu,ona něco chce a řve na nás,jak kdyby nám za to platila! Mohla být ráda,že jsme jí přišli z vlastní dobrý vůle pomoct,trmácíme se pěšky a ona ještě,že jsme líný a neschopný a přišly jsme pozdě a ne pomáhat,ale na návštěvu.
Asi se nedivíte,že po vícero takových incidentech tuhle osobu nepovažuju za svou příbuznou.

Táta je něco podobného-sice v menší míře,ale taky to stojí za to.
Většinu času se s ním dá vyjít docela normálně,ale když ho chytne rapl,tak by ho člověk zabil.
Třeba dneska.Vrátili jsme se po víkednu u prababičky domů.Byly jsme půl dne ve vlaku a už jsme se těšily domů,tam nás ale po dlouhém víkendu,čekalo překvapení.
Tatínek si usmyslel,že tam je málo uklizeno,takže vzal to co mu přišlo pod ruku a vyhodil to,mezitím i nějaký mamky časopisy,co ještě neviděla.Zkrátka šahá na co nemá,co není jeho a klidně to vyhodí protože se mu prostě momentálně chce.
Samozřejmě se strhla hádka,my s mamkou řvaly na něj,on na nás...Děsný.Snažila jsem se mu říct,že to má nechat být,protože si neuvědomuje,že by v té hromadě klidně mohlo být něco pujčeného,nebo,co kdyby tam byl nějaký dopis z úřadu,tka jeho to prostě nezajímá a vyhodí to. To jsem dostala seřváno,že já mám u sebe v pokoji bordel,načež já řvala na něj,že jsou to věci z kuchyně,které se ke mně daly přechodně,kvůli malování.Po ještě další výměně názorů,že my mu taky nic nevyhazujeme a co osočil mamku,že tam neuklízí,přitom uklízí furt.Dělal,jak kdyby to tu denně savoval,přitom on když vidí bordel,tak ho neuklidí,ale pošle to uklidit mě.
Někdy opravdu nechápu,jak je možný,že mám tuhle stupiditu mezi příbuzenstvem...
No-bylo to opravdu něco úžasnýho zas dneska.Doufám,že vy to máte doma lepší.Mamka je to nejlepší,co tu v tý rodinně je,mám ji moc ráda,ostatně už jsem to tu jednou psala...

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Komentáře

1 fakynn fakynn | E-mail | Web | 22. listopadu 2013 v 19:15 | Reagovat

Závidím ti, že máš alespoň mamku. S mámou mám špatný vztah, s tátou se nevídám, prarodiče mám daleko, vidím je málo. Nemít bráchy, nemám nic.
Hádky ti nezávidím, vím jak ses cítila, praskají ti žilky v hlavě a podobně. Křičela by si a nemůžeš. Klasika.

2 Danneel Danneel | 23. listopadu 2013 v 23:42 | Reagovat

[1]: Úplně souhlasím! Je mi líto,že je to tak,ale máš tedy alespon bráchy...Já jsem jedináček,takže bez mamky bych byla za chvíli asi úplně v háji...Přeji ti,aby se to u tebe všechno časem zlepšilo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama