Je mi to fuk...

12. prosince 2013 v 21:18 | Danneel |  Články


Dneska je mi fuk všechno.Totálně.
Zprvu mě ta šílená inverze venku rozčilovala,ale ted se mi líbí.Zvlášt večer...Je to jako z filmu.
Když jsem před chvílí vylezla ven s kapucou na hlavě,abych vyvenčila psa,netušila jsem,že jdu ven v blbou dobu.Většinou ho venčím bez vodítka-je to jen do parku,on většinou poslechne,navíc to není žádný trhač,nehledě na to,že na vodítku se mi prostě venčit nechce-pokud s ním teda nejdu 4km daleko a to myslím vážně.Kdo by taky v tomhle počasí a v tuhle hodinu venku někoho čekal,že?
Bohužel pro mě,nějakej malej kluk tam venčil yorkshiera.Píše se to takhle? No to je jedno...Můj pes se na něj rozběhnul,protože je to pako a potřebuje pro svý ego ukázat,že může machrovat. Kluk ho praštil-já nezájem.Vím,že bych udělala to samý,kdyby to bylo obráceně,takže jsem ani nic neříkala.Aspon ten můj idiot bude vědět,že může dostat i od cizího.
Kluk odcházel a brblá "..pff a bez vodítka.." Otočila jsem se s vraždícím pohledem a on čučel na mě,já na něj a pak jsme si šli každý po svých a na opačnou stranu.No a? I don´t give a shit. Nezájem.Stejně je večer,inverze jak prase a do obličeje jsme si ani jeden pořádně neviděli.
Takhle moc je mi dneska všechno fuk.A neomlouvám se.Ani nepočítám,kolikrát na mě z cizí zahrady vylítnul pes a jinak velkej než ten můj,kolikrát na toho mýho zaútočil jinej a já řvala na toho imbecila,kterej s úsměvem říkal,že si jen hrajou.They don´t care,I don´t care,period.
Už mě to nebaví se s každým hádat,něco dokazovat nebo vysvětlovat.Klidně se chlapeček může rozčilovat na facebooku a říct o mě,že jsem kráva.No a co.Neznám ho,nestarám se.Lidstvo se nestará jeden o druhého.Tak proč se tím zabývat...

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama