I need to be a bitch...Just a little...

20. února 2014 v 23:13 | Danneel |  Články


Ano,čtete správně.Musím být trochu mrcha...ale co? Celý život jsem ta hodná,ta chápající,ta co radši mlčí,když jí někdo řekne něco hnusnýho,místo toho,aby to dotyčnýmu vrátila s plnou parádou.A končím s tím.Končím s tou hodnou holkou.Nebudu mrcha na všechny,jen na ty,kteří si to zaslouží. "Odmala Vás učí,že pravda je správná,ale jakmile ji řeknete,každý se na vás nasere."Něco takového jsem jednou někde slyšela...A je to pravda,když se nad tím zamyslíte. Víte,co se týče vzhledu a mozkových buněk,zas taková chudinka nejsem.A ano,byla jsem.Byla jsem nevýrazná myš,taková troubelka,co si nechá všechno líbit a jen háže naštvané výrazy.S tím je konec.Teď jsem výrazná až dost.Dokonce si myslím,že jsem dost pěkná.Takovéto káčátko z kterého je labuť. Občas mi i někdo napíše,že chce spřátelit,jen proto,že by se rádi dívali na moje fotky..Hmm to potěší,ale víte jak,nikoho nebude zajímat,jací jste doopravdy,každý vidí jen ten zevnějšek.
Vrátíme se ale k pointě.Když se to vezme kolem a kolem,mrchy vždycky dostanou,co chtějí,díky své drzosti a proříznuté puse.Všichni o nich vědí,většinou jsou středem pozornosti a obdivu.Takže,co je vlastně tak špatného na tom,být trochu mrcha?
Mě je to už jedno. Změnila jsem se. A ano,za to co dělám se pořád nenávidím.Ale zamaskuju to,pro změnu ne maskou mlčenlivosti,ale maskou takové potvory.Trochu potvory.Ta,co občas řekne něco šokujícího,leč pravdivého.Ta co se s ničím nepáře a dává najevo svoje názory,místo toho,aby se bála,co tomu kdo řekne. Ano jsem ztělesněný zmatek.Ale můžu být taky pořádně žhavý zmatek.Ta,kterou holky kopírují a kluci o ní sní.

Vy mě tu znáte pod jménem Danneel,což je moje oblíbenkyně.Hrála v jednom seriálu přesně takovou potvoru-přibližně,někdy byla fakt velká mrcha,ač sama za sebe je hotové zlatíčko.Její postava se jmenovala Rachel a našla jsem video,s písničkou Hot Mess,neboli žhavý zmatek. To video máte níže a chci,aby jste mě pod ním viděli. ;)
PS:Pro přehrání videa chvíli vydržte,tvůrce tam má něco jako znělku.


Danneel


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama