Duben 2014

They don´t need you...

16. dubna 2014 v 0:48 | Danneel |  Články


Jestli je to u mě lepší? No ani ne. Ty světlý momenty a moje běžná přetvářka v podobě úsměvu od ucha k uchu...To se fakt nedá počítat.
Navíc mám pocit,že mě ostatní nepotřebují. "Everybody leaves you...You noticed? You ask yourself why? Maybe it´s not them.Maybe...it´s you."

Jo,asi lidi odháním sama.Nemají zájem ptát se co je,když se jim pokaždý dostane stejný odpovědi.Nepotřebují se se mnou bavit,protože je k sobě nechci pustit.Každý už to vzdal.A je jim beze mě asi líp.
Potkáte někoho,komu se trochu otevřete...A navzájem si věříte. Ale on pak potká svou drahou polovičku a na Vás se vybodne...Jistě,že by to dotyčný popřel.Ale co s tím,když to tak cítím,že? To ukáže čas...A možná,že i když tenhle člověk při mě stojí teď,pak mě stejně opustí,protože bude mít ve svém okolí někoho lepšího,vhodnějšího..
Připadám si zbytečně,nepotřebně a neschopně.Ostatní mě nepotřebují tak,jak já je.A pravděpodobně je to jen moje chyba.I když se snažím být vstřícná,dělat všechno nejlíp,jakoby ze mě všichni tu přetvářku i tak cítili...nebo přinejmenším tuší,že je něco špatně.Ale vědí,že mi nepomůžou.Nemůžou,protože se nikdy nedostanou tak hluboko,aby mohli.Tak toho nechají.Nechají mě být,tušíc,že to zvládnu sama,jako vždy.Nechají mě být,jelikož ani mnohdy nečuchají,že je něco špatně.A mě to pomalu zabíjí.Ale najevo nedám absolutně nic.Nemůžu.To je to,kdo jsem.Když oni potřebují mě,jsem vždy nablízku,abych je mohla vyslechnout a pomoct jim.Využijí mě a s díky odkráčejí.Nemůžu jim to mít za zlé,když netuší...Ale to je prostě asi koloběh,který se nedá jen tak změnit.Já se nezměním...

Danneel