I hurt myself today,to see if I still feel...

12. května 2014 v 19:03 | Danneel |  Články
Vlastně ne dneska,už je to tak 2 dny zpátky...
Vždycky jsem si říkala,jak moc musí být člověk v háji,když si ublíží...A stejně to pořád nevím.

Byl večer,já měla divnou náladu...Ani ne tak blbou,jako spíš divnou,netečnou...Nebaví mě to,co se kolem mě děje,jak je to furt dokola...Došla jsem na konec pokoje k psacímu stolu a vzala do ruky krabičku s žiletkama.Původně jsem je měla na práci,ale teď jsem měla jiné plány.
Vytáhla jsem jednu z obalu a chvíli jsem se na ní dívala.Pak jsem otočila dlaň a s žiletkou jsem na jejím kraji přejela špičkou.Nic se vlastně nestalo,bylo to podobné,jak když si děti hrají s jehlou či kružítkem a zajedou jen pod tu vrchní vrstvu kůže.Ale já to chtěla cítit.Netečně jsem zařízla do toho samého místa s trochu větší silou a pak ještě jednou až se objevila krev.Chvilku jsem se na ranku dívala,pak jsem očistila žiletku a vrátila ji zpátky.Začalo to trochu bolet,ale jen málo.Cítit to ovšem bylo.
Nevím,co je děsivější-že jsem to vůbec udělala,že jsem byla naprosto v klidu a nebo to,že se nesnáším tak moc,že jsem schopná do sebe říznout s tak ledovým klidem.
Pak jsem se na to ušklíbla-vždyt já přece nejsem žádný blbý emo či co,ani zpitomělej puberťák...Došla jsem k závěru,že mi už asi opravdu začíná přeskakovat.Ale po dlouhý době jsem cítila taky něco jinýho,než to,co vnímám každej den.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama