New life-again,again,again...

6. května 2014 v 0:46 | Danneel |  ČlánkyJednoho krásnýho dne se probudíte s překvapivě dobrou náladou a daří se vám věci,který jdou většinou do kytek.Najednou máte elánu na rozdávání a říkáte si-fajn,teď začnu novej život.Žádný blbý myšlenky,žádný deprese,nic,prostě začnu odznova a budu si věřit,vím,že dokážu,co chci!
A chvíli vás to i drží.Dokonce nasadíte nový tempo,začnete všechno dělat jinak,místama to i zabírá.Ale pak to přijde.Nikdo to neocení.Nikdo vás pořádně nepodpoří v ničem co děláte-jistě pár lidí ano,ale nestačí to.Je to zoufale málo.Ale i tak si říkáte přece to tak rychle nevzdám,sotva jsem začala. Ale ono se to posere ještě víc.A ještě o trochu. A až vám dojdou síly,zase spadnete tam,kde jste byli.Na hadry,zničení,zlomení a totálně bez víry,že by se to kdy mohlo změnit.A začnete přemýšlet.Čím víc se v tom rejpete,tím je to horší,ale nemůžete si pomoct.A vykašlete se na novej začátek,protože to nikam nevede.
Jednou se zas probudíte s tou skvělou náladou a pocitem,že něco změníte.A zkusíte to zase.Za další dobu znova a znova a znova...
Takhle je to u mě.Zrovna nedávno jsem měla ten pocit,že můžu začít od začátku.Že to tentokrát vyjde.Ale nevyšlo.Akorát jsem skončila se svými myšlenkami venku v noci kolem druhý ráno s cigaretou Marlboro v ruce a sebenenávistí v hlavě.
Co se dá dělat...Možná,že na tisící pokus už to zvládnu.Nebo taky ne...

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama