Srpen 2014

Another person,another death,another memory,another waste of life...

14. srpna 2014 v 21:28 | Danneel |  Články
Robin Williams.Ano i já chci něco říct k té tragédii.
Robin,člověk s dobráckým obličejem,přátelským vystupováním,hereckým talentem a darem rozdávat radost.Bohužel,zřejmě patřil k nám,zmučeným duším-navenek usměv a život,uvnitř slzy a mrtvola.
Najednou se každý diví-takový veselý člověk,co dal světu tolik radosti a tolik uvnitř trpěl? Jak je to možné?
Všichni se ptají až moc pozdě.
"Smile little fighter,things will be brighter."
Řekl kdo? Člověk se snaží a usmívá a čeká na ty jasnější zítřky,na rozednění a slunce v propršené noci jeho života.
Každý jsme silný jinak,někdo to vdyrží,někdo kouří někdo pije,někdo se zblázní,někdo má nemoc...Projevuje se to různě.Robin podlehl alkoholu,který ho té tíhy zřejmě částečně zbavil.Bohužel to asi moc nepomohlo.Předčasně se rozhodl odejít z tohoto světa a zabil se.Musí tu být opravdu něco hodně špatně,když se zabije někdo s tak optimistickou a dobrotivou povahou,jako byl Robin.Tady je jasně vidět,že povahy,které neumí sdělovat emoce a radši všechno popřou,zřejmě skončí špatně.Podle toho jak hodně jsou silní a jak moc je hrozné jejich peklo.Robin už to nezvládl a rozhodl se,že to bude takhle lepší.R.I.P. Budeš nám chybět Robine,byl jsi skvělý!Připomenu si tě ve tvých úžasných filmech! :)
Upřímně doufám,že je mu teď líp.

Co se týče mě-je to jako na houpačce a ta houpačka funguje tím stylem,že vedne letím vysoko a fouká na mě vítr,svítí slunce a je to fajn,s příchodem noci se ale zhoupnu dolů..A když se houpačka zastaví....
Ano,metafory,kam se podíváš.Ale nějak to vysvětlit musím,i když to stejně dost dobře nejde...
Prosím vzpomeňte si na Robina a rozhlédněte se kolem sebe.třeba máte ve své blízkosti taky někoho,kdo by Vám na otázku "co ti je" nejradši jednu vrazil,ale když ho nahlodáte a dostanete ( a může to klidně trvat i měsíce),nakonec se svěří.Pokud k Vám bdue mít velkou,opravdu silnou důvěru,svěří se.Možná mu tím do budoucna zachráníte život.Protože i my silní potřebujeme občas pomoc.

Danneel