Září 2014

Chci do Ameriky.

29. září 2014 v 19:58 | Danneel |  Články
Klidně si říkejte co chcete,ale mám radši Ameriku a Anglii než Česko. Česko je naprosto příšerná země,kde je všechno nekvalitní,zastaralé,ošklivé a lidé jsou závistiví a nepřející. Ani čeština jako jazyk není nic moc.Možná,že mě pár vlastenců bude chtít sežrat i s botama,ale mě je to fuk,dělejte si a říkejte si co chcete,já už jsem si názor udělala.

Já prostě zbožňuju angličtinu.Nádhernej jazyk,vždycky tak elegantní a dobře znějící.Zbožňuju ty typické Starbucks kelímky s úžasnou kávou.Nemůžu se vynadívat na fotky z Tumblru,krásně graficky upravené a vyfocené.Fantazie,kam se podíváš,šíření hudebního a filmového umění na vysoké úrovni. Všechno kvalitní a dostupné.Co chcete,to seženete. Oslavování dnů s určitým záměrem.Například dneska je světový den kávy.V Anglii dostanete na oslavu ve Starbucks a jiných obchodech,kávu zdarma.Tady? Pokud si nenajdete přímo zmíněný Starbucks,tak nic.Kup si.

I města tam jsou krásná. Je zážitek se někde projít.
Tady? Všechno je šedivé a ošklivé.Přímo nesnáším ty staré paneláky. Města máme některá pěkná. Ale jen určité čtvrti.Česko co se týče umění nic nedokázalo. Všechno je tu tak nekvalitní,že by to američan nedal ani praseti. Víc než čechů je tu rusů,vietnamců,cikánů a už se sem cpou i nějaký ty zahalený lidi (sorry ted nevim příslušnost),co tady už chtěj stavět mešity.Hnus.

Česko je zkrátka popelnice světa.Tak se o nás ve světě mluví a já se ani nedivím. Máme tu občas něco,co stojí za řeč-lékaře,občas pěknou krajinu...Ale jinak nic moc.Nuda a šeď.
Nelíbí se mi to,ale nemůžu pryč. Ale přála bych si,aby se moje rodina objevila v Americe a my byli od začátku tam...Všechno by bylo jiné.

Danneel