Another day in hell

26. listopadu 2014 v 1:21 | Danneel |  Články
Vzhledem k tomu,že mám jen brigádu,tak se pořád musím chodit hlásit na pracák. A už pekelně dlouho. Navíc,vzhedem k tomu,že mám jistý zdravotní obtíže,nemůžu dělat jen tak nějakou práci. A tady je jádro probému-najít totiż něco pro mě,je skoro nadlidský úko,ale náš stát tohle prostě neřeší. Plus,když to u nás funguje tím stylem jako "podals sis žádost o zprostředkování zaměstnání,tak si musíš práci hledat",tak je to přímo konečná. A to si nevymýšlím,tohohle výroku od pracovnice úřadu ráce jsem byla sama svědkem.
No nic.
Vzhledem k tomu,že jsem tam už dlouho,spadla jsem do nějaký podělaný kategorie idiotů,který musí docházet na stupidní přednášky,který se týkají finanční gramotnosti. No ty vole,já která mám pomalu výčitky,že si dám v automatu horkou čokoládu to fakt strašně potřebuju!!!
Nicméně večer předtím mi promlouval do duše táta asi až do jedný do rána,o tom,abych šla dělat školu,která se týče toho,co mě baví a jak tu věčně on ani mamka nebudou a abych s tou nemocí mohla dělat alespoň něco.
Myslí to dobře,ale já na tu školu prostě nemám dostatečný mozkový buňky...Vím,že jsem slušně v prdeli. Ale tohle...Tvářila jsem se na něj v oranžovým světle lampy naproato normálně,jak to mám ve zvyku,ale to co mi říkal mě uvnitř strašně deptalo. Už tak mám depky,že jim nemůžu vynahradit všechno,co bych chtěla a to,co jsem ten večer slyšela,mi to zrovna neulehčilo.
Když jsem šla spát,nemohla jsem na to přestat myslet... Myšlenky mi lítaly hlavou,jako démoni v pekle při slavnosti mučení duše. Nedalo se to. Bylo mi,jako bych se kroutila ve svý vlastní kůži a nemohla ven. A nakonec mi po tváři tekla slza...
Druhý den,když jsem jela na ten pracák,to nebylo o nic lepší. Pořád jsem na to myslela a ke svojí vlastní nelibosti jsem vykouřila tři cigarety.
Nevím,co bude zítra,natož za pár let. A mám fakt podělanej strach,že ztratím i to málo,co mám teď...Tohle vnitřní rozpoložení a nejistota mě zabíjí zevnitř. A já se pořád tak urputně snažím,smát se tý smrtce do ksichtu...Jak dlouho to ale půjde,než mě skosí...?

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama