Hipster diskuze-už zase? Yep.

15. listopadu 2014 v 19:55 | Danneel |  Články
No co-tady mě stejně nikdo nezná a nepozná,takže si to říct můžu. :D
Jak jsem tu nedávno psala o Hipsterech...Mě se to docela líbí. Vlastně dost. Člověk hned nemusí být pozér,když se mu něco líbí ne? Natož když v tom fakt žije odmala.
Občas se ráda navlíknu do něčeho pěknýho,pro ostatní normálního,ale je fakt,že většnu času vypadám jak "hipísák". Dlouhý zrzavý vlasy,zmuchlaný stylově všemi směry,protože jsem spala s neméně "nedbalým" drdolem na palici. Flanelová košile,pod kterou mám pár dalších vrstev,hlavně v zimě je jak praktická tak se mi prostě líbí. Úzký kalhoty či rifle jsou u mě normálka.Kabelky nepěstuju spíš baťoh,ale co mám nejradši je nějaká taška přes rameno. Je jedno jaká,hlavně praktická.Takže už mi k celkovýmu vzhledu chybí akorát ta typická kytka v háru. :D
Pokud se mě týče,fakt vidim spojitost mezi hippies a hipsterama. Hipster je možná podle popisu větší intelektuál,kterej neni sjetej,to je celý.
Nejsem ani intelektuál ani sjetá. Ale příbuzná,kterou zrovna v lásce kvůli jejímu chování nemám,mi už odmala pletla moc velký divný a pytlovitý svetry,kvůli kterým jsem byla ve škole za exota. Takže jo,byla jsem hipster ještě dřív,než bych to slovo vůbec znala,natož věděla,co znamená. Doma jsem vyrostla na klasickým rocku a v prostředí vintage nábytku-ornamentová sedačka s dřevěnými rukojeťmi,dýhované skříně,dřevěné vitríny s pamětními hrnečky,stříbrnými lžičkami a skleničkami...Dokonce si pamatuju,jak jsme si doma pouštěli gramofon. Takže jo-vyrostla jsem na tom a líbí se mi to. Jediný co se mi nelíbí,jsou hipsteři-pozéři. Hlavně u kluků je to trapný a teploušský,když schválně,aby se "odlišili" nosí ty děsný brejle s černýma obroučkama.Někomu to sluší,to jo. Ale když vidíte člověka,co má frňol nahoru a na něm tyhle brejle..Je to děsný. Takovýhle lidi by se měli kouknout na film "I´m not a Hipster". O hipsterech se tam vlastně vůbec nemluví,ale je to přesně svět,ve kterém ti hipsteři,žijí. Trochu zasněný,ve svým vlastním světě a se svými vlastními názory. Pokud by se jim líbila ta atmosféra a cítili by,že v tomhle se pohybujou,pak prosím. Ale aby ze sebe někdo dělal šaška a ukazoval peace na všechny strany,protože je to cool,tak to je hnus přátelé.
Tak si to rozmyslete sami. Já nikdy do žádný škatulky nepatřila a myslím,že do pojmu "Hipster" se vejde půl planety,ale jde asi spíš o to,jací jste od mala. Co je vám vlastní. Jací jste byli dřív,než to někdo pojmenoval.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama