I hate annoying people

15. listopadu 2014 v 19:13 | Danneel |  Články
Už mě to začíná štvát. Lidi,kteří Vás otravují,pořád něco chtějí,pořád Vám zvoní u baráku,pořád Vám píšou na sociálních sítích...Už to nedávám.Nejhorší je,že takováhle otravná osoba je jedna z mých nejbližších kamarádek.

Mám ji ráda,jistě. Ale aby mi pořád zvonila u baráku a chtěla abych s ní šla támhle a pak zas domů,koukat se na filmy,nebo se cpe k nám....Neříkám,je s ní sranda všechno,ale když s ní strávím celej den a věnuju se jí,nečekám,že mi druhej den opět bude zvonit u baráku. Kdyby jí alespon stačilo říct,"dneska ne". Ale to nefunguje,protože začne přesvědčovat a přemlouvat. A jakmile jí to řeknete natvrdo,tak se naštve. Už mě to otravuje a nehodlám jí ani zvedat telefon,když vím,na co se bude chtít zeptat. "Můžeš dneska?" No jasně,že můžu,ale radši si vymyslím nějakou výmluvu,abych s ní jít "nemohla". To jsou přesně lidi bez koníčků,nebo lidi,který se neumí na delší dobu zabavit sami. Ale já mám SVOJE VLASTNÍ aktivity. To ji nezajímá. To není důležitý.Hlavně,že já její aktivity respektuju,co??!
Když jí navrhnu sama nějakej den,takt o bud nemůže a nebo jde druhý den přece do školy. Ale když jí já řeknu,že jdu druhý den do práce,tak to prostě nebere. "Vždyt si u toho odpočineš,ne? Budeš se jenom koukat na film..." Ufffff...Nedávám to,fakt už ne. Nechci o ní přijít,ale s tímhle mě tak sere,že si to ani neumí představit.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama