Městský versus vesnický holky

22. listopadu 2014 v 14:24 | Danneel |  Články
Já jsem z vesnice a jsem za to ráda. Díky tomu se ze mě zaplať pánbůh nestala bárbína. Ale co mě štve,jsou holky,který jsou z města,v kolektivu jsou víc než oblíbený,bez města a kupování moderních hadrů by nedaly ani ránu,ale choděj do lesa či na vesnici fotit strašně vesnický a dobový fotky a pak je dávaj na net,aby všichni viděli jak milujou přírodu a vesnickej život. Na rovinu-už tyhle nanynky vidím,jak tahaj dřevo na zimu,ruce plný třísek,jak vozí stavební kolečko s pískem a jak sekerou štípou větve. K tomu všemu mají levnější jídlo,jelkož na víc neni a večer,když předtím ještě hodiny topí v kotli nebo v kamnech,si stejně lehnou v pokoji,kde je teplota nějakých 16 stupňů a ráno se vzbudí do 13-ti stupňů. Pak na sebe natáhnout to ledový oblečení a s menšími obměnami to podstoupit celé znovu.
V létě je to celkem pohoda,proto mluvím o zimě. A tyhle městský pozérky mě neskutečně štvou.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 22. listopadu 2014 v 14:36 | Reagovat

Neházela bych všechny do jednoho pytle. Zaprvé jsou holky z velkých měst, který nedělají nic jiného než nakupují... ale to neznamená, že jsou takové všechny. Jasně, zařaď si všechny do škatulek. Docela se mně to dotklo, protože jsem z města, i když se z velkého.

2 Danneel Danneel | 22. listopadu 2014 v 14:53 | Reagovat

[1]: Nebylo to směrovaný na holky z města obecně,nýbrž na ty,který se chovaj,tak jak jsem napsala a pak se fotěj v hrozně vesnickým stylu a dělají ze sebe co nejsou. Než se urazíš,tak si to přečti pořádně. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama