That´s always something eating at me...It´s who I am...!'

5. listopadu 2014 v 0:14 | Danneel |  Články
Nevim proč,ale poslední dobou jsem jakoby pořád vytočená.Pořád mě něco žere. A i když se stane něco veselýho,vnitřně jsem pořád trochu naštvaná.A pak to není v poho a mám co dělat,abych ten vztek udržela na uzdě a zase neřekla něco,čeho pak budu litovat.
Chci se z toho dostat.Vážně chci.Četla jsem knížky Tajemství pro mladé,Tajemství v originálním vydání i od té samé spisovatelky knihu Hrdina.A jsou úžasné,dodaly mi pocit,že můžu cokoliv.A vycházelo mi to,vždycky jsem na tyhle věci věřila a pak to i fungovalo.Mám dokonce i Knihu vděčnosti,kam si zapisuju všechno,za co jsem vděčná.Ale pak to zas přijde-ten vztek,ta bezmoc,ten pocit,pořád jako na jehlách.Nepomáhá ani kafe,ani cigareta,dokonce ani zelený čaj.
Jako když se snad ani "nemůžu" cítit šťastně na dlouho,aniž bych to jenom předstírala.

Mamce jsem koupila dárek-chtěla jsem,sama od sebe.Měla velkou radost,ale sama se v práci nepochlubila.Počkala,až se někdo všimne,což byly tak 2 ženský. A ani potom neřekla,že je to ode mě.Většinou mi říká,že o mě radši moc nemluví,protože dětičky jiných udělali tohle a támhleto a zní to,ne,že by si stěžovala,že to jen nechce poslouchat,ale vím,že si myslí,že bych mohla být jiná. Já jsem trochu doufala,že bude mít konečně příležitost říct "tohle mi koupila dcera,napadlo jí to jen tak a udělala mi radost" nebo něco takovýho.Ale ona nic. A zas to stačilo,abych se naštvala.Tak vnitřně.
Proč? Proč se sakra nepochlubila,když mohla? Proč nebyla alespon trochu hrdá? Levné to zrovna nebylo.A ne,neudělala jsem to kvůli tomu,aby se pak chlubila,udělala jsem to,protože jsem chtěla vidět radost v její tváři,což se i stalo.Ale štve mě to...To je ono,rozčilujou mě takovýhle blbosti,jak mě každej přehlíží...
Občas si říkám,jestli už fakt nepotřebuju psychologa...Tyhle stavy,kdy to skoro nejde kontrolovat...To asi není normální.Já nevim...

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Komentáře

1 *WeirdUfo* *WeirdUfo* | Web | 6. listopadu 2014 v 20:53 | Reagovat

Ahoj :) určitě se najde spousta důvodů, proč bys měla být šťastná, jen je teď zrovna nevidíš :) každý je rád, když jsou na ně rodiče hrdí a pochválí je před ostatními, chápu, že tě to naštvalo.. je super, žes mámě koupila dárek jen tak, mě by to třeba nenapadlo (ne proto, že bych nechtěla, ale prostě si moc často nedáváme dárky bezdůvodně)
jinak máš úplně skvělej design, nemůžu si odpustit pochvalu :-)
měj se krásně a raduj se z maličkostí!! ;-)

2 Danneel Danneel | 6. listopadu 2014 v 21:04 | Reagovat

[1]: Ahoj! :-) Děkuju ti moc za krásný komentář!
My máme s mámou hodně dobrý vztah ajá jí prostě chtěla udělat radost...A pak mě naštve takováhle blbost...Asi moc kňourám,viď... :))
Moc děkuju za tvou podporu a pochvalu designu! Jsem ráda,že se ti líbí! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama