Volné ráno v životě hipster holky

24. listopadu 2014 v 13:14 | Danneel |  Články
Ano správně.Je pondělí a já mám volno,jelikož jsem celou neděli protrpěla v práci.
Ráno mě vzbudil táta s tím,že zatopil v kamnech (to čumím!) a abych vstala a přikládala. V polospánku jsem mu na to odpověděla jenom neurčité "hmm". Začal si stěžovat na nějakého nespolehlivého chlapa,zatímco já na něj mžourala škvírkou jednoho otevřenýho oka. Nakonec šel pryč,dělat zase něco na baráku.
Nechtělo se mi z postele,byla jsem z Neděle ještě utahaná a navíc mohlo být v mém pokoji opět nějakých "příjemných" 16 stupňů. S veškerým svým přesvědčením jsem vylezla a hodila do kamen poleno,načež jsem opět hodila šipku do postele. Pouze jsem nechtěla,aby to chcíplo,když už bylo zatopeno.
Zhruba za hodinu jsem se vzbudila. Sice nedostatečně vyspaná,ale podle zvuku mi bylo jasný,že maj kamna zase hlad.
Opět jsem se vykopala z postele,přiložila jsem a zůstala jsem tam sedět,přestože jsem na sobě měla triko s dlouhým rukávem,dlouhej svetr,za kterej by se nemusela stydět ani moje babička a černý,úzký tepláky.Jo spala jsem oblečená,jako vždy. Zkuste si spát v takový zimě v pyžamu a ráno se vzbudíte ojinovatkovaný.
Sedím tam a koukám,jak se tam naštosovaly i zvířata. Jedna kočka v pelíšku,druhá kočka v pelíšku a přímo před kamnama byl na zemi pes. Říkám si "paráda,máme tu se zvířatama čundr v bytě."
Chvíli jsem tam ještě seděla a rozjímala,načež jsem si začala hrát se svým dlouhým stříbrným řetízkem,na jehož konci se houpala stříbrná destička s vyrytými trojúhelníky,sestavenými do jakéhosi ornamentu. Nojo,trojúhelníky...Mám 100% hipster řetízek a ani o tom nevím. Ani pořádně nevím,co vlastně ty trojúhelníky znamenají,vysvětlení strejdy Googla se dost liší,ale mě je to tak nějak jedno,prostě se mi to líbí.
Zvedla jsem se a šla jsem do kuchyně,abych si připravila snídani šampionů-kafe. Když jsem čekala na uvaření vody,vykoukla jsem za zavřeným oknem ven. Šeď,zima a mlha. Nic moc.
Donesla jsem si kafe zpátky ke kamnům a zapnula si tablet,abych taky viděla,co se děje ve světě. Počítač má nemocenskou,ale mě to nevadí,tablet je fajn.
Ve světě,jak v tom obecném tak ani v tom mém se nic neděje. I sociální sítě působí zmrzlým dojmem...Možná se málo socializuju,cha.
Otevřela jsem teda blog a řekla si,že napíšu úplně nepodstatnej článeček o ránu jedný hipster holky,jakožto mě. Úkol splněn.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama