Vyjasnění a úvaha

22. listopadu 2014 v 22:24 | Danneel |  Články
Zaprvé k mému článku o vesnických a městských holkách-za svoje názory se omlouvat nehodlám. Vím,že je většina lidí z města,taky jsem to psala speciálně na adresu pozérek. A aby se holky necítili jako jediný objekt mého útočení,tak mě iritujou i šampóni. Chlap může být hezky oblečenej a navoněnej,ale musí to být chlap a ne holka,která má jakýmsi nedopatřením klučičí tělo.

A teď k té úvaze.

Pár lidí o mě smýšlí jako o ledové královně. Asi proto,že nedávám najevo emoce. Nedávno mi kámoška řekla,že mě vlastně nikdy neviděla brečet. Říkám : "A je to špatně?" A ona: "Jo!"
S úšklebkem a sarkastickým podtónem jsem jí sdělila,že moje slzný kanálky už dávno vyschly a otočila jsem list. Ona si mě změřila trochu nechápavým výrazem,sjela pohledem moje úzký džíny,flanelku,která mi koukala z pod černé bundy jako mini sukně až po černý šátek,vlající na mém krku,načež skončila na mém ironickém úšklebku v obličeji.
No a? Jsem ledová královna proto,že nebrečím u filmů a každýmu na potkání nesděluju svojí náladu?!
Možná,že kdyby lidi víc věnovali pozornost písničkám,který tu a tam pošlu na FB zeď,byli by o něco chytřejší. Hádám ale,že příbuzným by se stejně nerozsvítilo,hlavně teda mým drahým strýčkům,který stejně vidím jednou za uherskej rok a jejich názor mi může být putna. Když nemám co říct na trapné fóry a namachrovaný gesta,tak mlčím a proto jsem divná. Ale holka,která je strejdovo vnučka ( sorry,rodinnej strom mi dělá problém),která je očividná zlatokopka a otevře držku jen aby se zeptala kolik je klukovi,o kterým slyšela ani ne před minutou a zajímá se jen proto,že má víc peněz,tak ta je samozřejmě naprosto normální.
Z některých členů rodiny je mi na blití,dobrá zpráva ale je,že rodina krví rozhodně nekončí,takže za tyhle individua jsem lehce našla náhradu.
Lidi,nesuďte někoho jen podle vzhledu nebo proto,že mlčí,dost možná je chytřejší než vy.

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama