Just...HOW?!

10. prosince 2014 v 22:29 | Danneel |  Články
Ne nechápu to a nejspíš to ani nepochopím.Už několikrát jsem tu psala,jak se snažím všechno strávit sama,atd. Tím pádem nikdo z mého okolí nic neví,jelikož jim to ani nedovolím. Ale jak je možný,že to poznají úplně cizí lidi?!
Když se rozpomenu trochu zpátky,stalo se mi to už dvakrát.
Byla jsem na rockovým koncertě s kámoškou. Všechno bylo super,ale já měla ty svoje starosti...Ona odešla na záchod a uá zůstala u stolu sama. Pozorovala jsem z povzdálí kapelu na pódiu a přemýšlela si,když v tom se na proti mě usadil cizí chlápek. Postavil si na stůl pivo,zapálil si cigárko a zavedl nezávaznou konverzaci,načež já mu odpovídala,přiznávám,trochu jednotvárně a nic-neříkajícně. On se na chvíli odmlčel,pak se na mě dlouze podíval a řekl mi: "Proč jste taková smutná...?" A já automaticky: "Nejsem,jen přemýšlím.." Pokrčil rameny a nechal to být. Pak se zase chvíli díval zkoumavým pohledem a snahou zavést se mnou nějakou konverzaci,jenže to už se kámoška vrátila,a tak se vydal jinam. Už tehdy mě to zaskočilo,ale nechala jsem to plavat. Ale teď se to stalo znovu.
Musím chodit na nějaký kurz od úřadu práce...Je to povinné. Co má člověk dělat,když ho tam pošlou,že? Šla jsem tam s tím,že se usadím někde hodně vzadu,s nikým se nebudu bavit a prostě to ty 4 dny nějak přetrpím.jenže lektorka,velmi výřečná osoba se ujala poznávání svých svěřenců,načež setoho všichni nadšeně chytli,až na ěm-moc ráda o sobě veřejně nemluvím. začali mě ukecávat abych si sedla k nim. Nejdřív neúspěšně,ale na desátý pokus už mi by bylo blbý odmítat,tak jsem si sedla blíž k nim. Samozřejmě se všichni všimli mého kožního zdravotního problému,který mi znemožňuje dělat v podstatě jakoukoliv normální práci. Lektorka,vidíce mě sotva 5 minut a slyšíce mě říct jen "Dobrý den.",hned prohlásila: "To má ale ze stresu. Ona je totiž uvnitř hrozně nešťastná.Je tak?" Zmohla jsem jen na odpověď v podobě připitomělého úsměvu. Po celou dobu jsem si pak připadala jako nějaká chudinka a to absolutně nesnáším,což je taky jeden z důvodů,proč si problémy radši řeším sama. Jen mě zajímá..Jak? Jak to poznala? Jasně-četla jsem,že kožní problémy se dělají i ze stresu,ale že by to věděl hned každý a zrovna lektorka z úřadu práce...je to divný. Každopádně mě to zaskočilo. Ženská,která mě sotva viděla mi řekne tohle a lidi,který mě znají věky nic? Teda-ne že bych to snad chtěla,zas bych si musela připadat jak méněcenná a slabá,což fakt nesnáším...Jen mě prostě zajímá-JAK.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama