Duben 2015

Uhhhh

15. dubna 2015 v 15:32 | Danneel |  ČlánkyJsem v presu. táta mě navrtal do něčeho o čem si fakt nejsem jistá jestli to chci,ale říct ne nemůžu,zvlášť,když jemu se to zdá absolutně úžasný. Stresuje mě to a nejradši bych všechno zrušila,což v týhle fázi nemůžu. Říkala jsem si "třeba to bude dobrý" ale nějak se mi to přestává líbit.
Achjo. Life´s a bitch.I´m Fighting

10. dubna 2015 v 0:15 | Danneel |  ČlánkyPoslední dobou fakt bojuju ze všech sil,abych zase nespadla na dno. A docela to jde až an ty klacky,o který zakopávám.
Nechce se mi nic,absolutně nic,což samozřejmě nelibě nesou rodiče. Možná kdybych něco řekla...ne. Tohle prostě neudělám. Už tak jsem u nich za bůhví co a nepotřebuju skončit ještě jako troska v jejich mínění,nehledě na to,že ani slovo deprese ze mě prostě nikdo nedostane.

Jenže tyhle momenty,kdy si drazí rodičové myslí,že jsem líná budižkničemu a já jim to prostě nemůžu vysvětlit inklinujou k horším poznámkám,jako třeba dneska. Mamka to myslela asi jako fór,ale neměla ani páru jak moc je blízko.

Nechceš uklízet,nechceš topit,nechceš nic. Chceš vůbec žít?

Jenom jsem se ušklíbla...A v duchu jsem si říkala,že někdy fakt ne. Ale právě ted dělám všechno proto,aby se mi to zase nestalo. Kdo to nezaži,ten pocit,chtít ukončit vlastní život,ten to nikdy nepochopí...