I don´t know.

15. srpna 2015 v 0:10 | Danneel |  ČlánkyNa začátku jsem psala,že si tu nebudu jen stěžovat,ale očividně doména blogu je fakt doména i mého psaní. Je to všechno nějaké zmatené. O práci se snad radši už nezmiňuju,tam to prostě nefunguje..Nechci tam zůstat,ale musím. O kolik pohodlnější to bylo doma nebo s brigádou. Sice mi pořád bylo na hovno,ale alespoň mě o nikdo do ničeho nenutil a ustavičně mě nehonil. Já nevim jestli si v tý práci myslí,že mám vrtuli u zadku nebo co,ale rychlejc už to fakt nejde. Možná to nejde kvůli mému celkovému rozpoložení. A to tam musím být celý víkend. Doslova,oba dva dny 10 hodin. Už jen z toho pomyšlení je mi špatně.Všechno je tak nějak na ruby... Často si říkám,jaký by to bylo,kdyby se najednou všichni dozvěděli,co se mnou je. Byla bych takový ten póvl co chce jen pozornost? A není to vlastně pravda?
S doktorem přes hlavu ted nevím jak to udělat. Jakoby moje rozhodnutí,kdesi zamrzlo. Ale co vím jistě je,že to bude mnohem horší,až nastane podzim a katastrofa to bude v zimě. Proč? Já vlastně ani nevím...Možná proto,že mi připadá,jakoby mi i to počasí ukazovalo všechno to shnilý,co mám v sobě.
Zajímalo by mě,jak by reagovali,ti všichni rádoby kamarádi. Ti co si myslí,jak je všechno zalitý sluncem.Zděsili by se? Brečeli by? Nebo by se spíš smáli,zaťukali si na hlavu a řekli,že jsem magor?
Všechno se zdá být tak divně nereálné...Jakobych žila ve filmu nebo tak...Možná už jsem to sem jednou psala. Jakoby můj život byl špatnej film. Drama nebo tragédie,horor...Komedie nepřichází v úvahu. Stačí když je venku tma nebo prší a je to tu zas,mnohem intenzivnější,mnohem reálnější,mnohem horší.
Zase jsem si myslela,že něco se svým životem udělám a zase ze mě tohle nadšení jaksi vyprchává.Takže co s tím? Pozorovat všechno kolem sebe jako film nebo seriál a prostě existovat?
Nic jinýho mě momentálně ani nenapadá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Nikdo Nikdo | Web | 15. srpna 2015 v 0:14 | Reagovat

I DONT KNOW

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama