Attempt Number Two

21. září 2015 v 20:45 | Danneel |  ČlánkyPokus číslo dva...Pokud si myslíte,že sebevražednej,tak ne,to Vás uklidním,i když je to tady zřejmě stejně každýmu putna.
Sehnala jsem novou práci. Takovou ve který se montuje,sedí u stolku a měl by být klid. Zítra nastupuju. Sice to na mě trochu doléhá,ale holt,musí to být. Podle společnosti to prostě musí být....No takže...Víte jak.
Raní začínají v šest ráno,což mě čeká zítra. Budu muset vstávat ve 4 ráno. Lahůdka. Odpolední jsou zas do večera do deseti. A to jsou jako odpolední? Vždyt přijdu domů o půlnoci a to bez legrace.
Mnojo. Podělanej svět,co by jako člověk chtěl. Ale při tý bídě by ta práce samotná měla být alespoň v klidu a ne takový peklo,který jsem si zažila v tom debilním krámě s oblečením. Tam tak hodit atomovku a s výbuchem za zády odkráčet.
Další věc je ta,že od tý doby co jsem malá holka nemáme v rodině auto. Všude chodíme pěšky,autobusama,mrzneme a mokneme na zastávkách jak pitomci,musíme jezdit o zbytečnej čas dřív,aby jsme byli na místě určení včas... Mám toho dost. Zvlášt ted,když budu muset vstávat ve 4 a z odpolední se nějak po nocích dostávat domů.
Rozhodla jsem se tedy z výplaty z minulé práce zaplatit řidičák. Zatím je to v počátku,ale hodlám tohle vyřešit co nejdřív a jednou provždy. No mám já být pořád to pako,co musí všude pěšky a tahá těžký nákupy v ruce? Ne. Seru na to. Nehledě na to,že ten debilní autobus je čím dál tím dražší. Držte mi pěsti,ať se mi to povede.
Jsem trochu rozhozená a nevím co mám čekat,jak od práce,tak od autoškoly,ale jednou to zjevně přijít muselo.
Je to celý na hovno,ale tak snad to všechno rychle pochopím a bude se mi dařit o něco líp.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama