I´m tired of living...

8. září 2015 v 10:24 | Danneel |  ČlánkyHned co jsem ráno otevřela oči mi nálada klesla na bod mrazu. Když jsem se chtěla podívat na mobil,kolik je hodin,první co jsem spíš viděla,byla smska od mamky. Spílající,nadávající,vyčítající zpráva,poukzaující na to,že jsem opět udělala něco špatně a tentokrát teda musím uznat,že fakt udělala. Ale to je právě ono. Všechno zmršímvšechno podělám,dostávám se snadno do trapných a nepříjemných situací a lidi si pak o mě myslí kde co. Já už na to nemám. Nechci tady být. Vždyt jsem se měla jmenovat katastrofa nebo chyba...Jo to by sedělo. Začínám se zas nenávidět a ke všemu,počasí se taky zhnusilo. Už ani to slunce mě z toho nevytáhne,takže úplně cítím,že padám zpátky tam,kde jsem byla.
Když jsem zapnula noťas a podívala se na facebook,tam byl komentář od jedné mé kamarádky američanky. We love and appreciate you so much.

Ani jsem pořádně nic neudělala a stejně mě mají rádi. Ale nějak to úplně nestačí. Potřebovala bych být chvíli s nimi. Ale kdybych je neměla,tak jsem v hajzlu už úplně.
Dneska jedu vyplnit nějaký dotazník do mé potenciálně nové práce. Venku si dám cigáro a bude to ještě horší. "Pamatuj si,cigarety,alkohol a všechny návykový látky,jsou depresanty."

Na chvíli mě to uklidní,pak to zmizíkuje veškerý moje pocity a nakonec na tom budu hůř...Možná. Já to vím. Ale nemůžu si pomoct,nechci se v tom plácat jen tak,je to jako rejpání nožem v otevřený ráně.
Proč jsem zapomněla tamtu věc udělat,když jsem si ještě říkala,že jí udělat musím,aby nebyl průser? Nesnášim svůj mozek. Alespoň na někoho to můžu hodit. Nebo spíš na něco.
Já se tak nesnáším,bože...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 9. září 2015 v 19:09 | Reagovat

Mám to podobné, můj film je jako komedie, kde se mi dějí samé naprosto absurdní věci a dostávám se do tak nesmyslných situací, že by to ani Murfy nevymyslel... Ale naučila jsem se tomu smát, zkus to taky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama