News.

7. září 2015 v 14:10 | Danneel |  Články


Sice jsem ted nepsala,ale mám novinky.
V té práci,jak jsem psala,se to ještě zhoršilo. Smáli se mi tam,dělali ze mě idiota a já to musela trpět 3 dny za sebou,30 hodin. Už jsem nemohla a přála jsem si,aby mě vyhodilil ve zkušební době. Alespoň jednou se mi přání splnilo. Právě ten třetí den nekončícího utrpení,mi vedoucí řekla ať všeho nechám a zavedla mě dozadu,kde jsme vždycky měli pauzu. Tam byla oblastní,řekla,že se dohodla s vedoucí,že se mnou ukončí pracovní poměr. Vyvalila jsem oči,ale počáteční šok vystřídala radost. Sbalila jsem si saky paky a vypadla z toho pekla pryč. Ve vchodě jsem měla sto chutí se otočit a se zvednutým ukazováčkem zařvat na celej krám "Tak se tu mějte vy sráči!",ale tomu pokušení jsem odolala. Jsem ráda,že už se tam nemusím ukázat.
Hledám si ted sama něco jiného,tak uvidím. Ale chci práci,kde dostanu každý den to stejné,budu vědět co mě čeká a budu mít klid,nikdo na mě nebude řvát.Bude to hnusnej stereotyp,pohřbení za živa,ale je to jednodušší,než to co jsem zažila tam za ten měsíc.
Dospěla jsem k závěru,že práce mě prostě bavit nemá,je to jen nutný zlo a já si musím vybrat co nejlíp,aby to zlo bylo co nejmenší. Práce totiž baví jen ty lidi,který měli kliku nebo protekci,tak to prostě je a takhle to na světe funguje. Co se dá dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama