We Are Insane.

28. prosince 2015 v 22:36 | Danneel |  Články
Všichni jsme cvoci.Každý jsme v jiném areálu týhle obří cvokárny,myšleno tím,že každý chodíme do jiný práce a naši šéfové jsou dozorci. Denní dávku prášků máme v jídle,jsme perfektně ovladatelní a jako idioti jsme souhlasili s tím,že většinu svého života budeme pracovat za malý peníze pro někoho jinýho,utopíme svůj život na tom jediným místě a budeme poslušně celý život dělat to,co nám řekne někdo jiný. Svoboda rozhodování zůstane maximálně v tom,co si koupíte k jídlu,přičemž sežerete další prášky a je to...Furt dokola. Nemají to cvoci lepší? Celý den nemusí dělat nic,mlčí,koukají z okna,přemýšlí si a...jenom existujou. Což je v podstatě to stejný,co dělá normální člověk,akorát ten cvok to má s daleko menší námahou.
Takže co? Nojo,je pravda,že takhle jsem v domácím prostředí,mám přístup k internetu,atd,ale musím,pořád jen něco musím. Když se zcvoknu a budu zírat do blba,tak mě možná navlíknou svěrací kazajku,do držky mi strčí roubík a zavřou mě do polstrovaný cely,ale nebudu muset absolutně nic. Pravda...Ani moct.
Ale tím se vracím zpátky k "normálu". Polstrovaná cela je barák ve kterým děláte. Svěrací kazajka je vaše pracovní místo,kde jste upíchnutí 8 hodin denně. Roubík je zákaz říkání vlastního názoru a donucení společnosti poslouchat. Hm.Tak co je lepší?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama