Duben 2016

Potřebuju si zanadávat. Kdyžtak to nečtěte.

30. dubna 2016 v 16:46 | Danneel |  Články
No co to kurva zase je? Dnešní den přitom začal docela fajn. Pak zase otevřel tu svojí držku můj TOTÁLNĚ DEBILNÍ OTEC a vypustil z tý huby něco,co se mě opět hluboce dotklo.Proč to pořád dělá? Proč musí pořád kurva dělat tohle? On je pááán chudáček on dělá všechnoa já nedělám nic,kurva doprdele už jdi někam ty sráči,jako říkat mi furt že budu mít brzo 300 kilo a když řeknu at se koukne na jiný,tak at se prej nesrovnávám s těma největšíma blbkama,jako co to kurva je? A chodit pěšky v půl desátý večer z práce je kurva normální?????!!!!! Podle něj JE. V mínus dvacet v zimě chodit pěšky ja ALE NAPROSTO NORMÁLNÍ a prej kde JÁ ŽIJU??????!!!! Se doprdele už vzpamatuj ne? Prej jestli šetřím už na auto-jo aby v něm mohl jezdit co? Stejně by pro mě nepřijel.A že dělám autoškolu vědět nesmí. Říkám tak kdyby aspon něco jelo a on že to chci moc,že to by byl vrchol civilizace nebojakou píčovinu to plácnul,no co to kurva je???!! Jakej vrchol? Ostatní jsou stupidní protože jezdí autem a že prej budou tlustý????! Takže já nejsem idiot když v mínus dvaceti musím chodit pěšky z práce domů???? Je úplně normální a není na palici,že když on a mamka měli nákup v káře tak jim ZASTAVIL AUTOBUSÁK,ŽE JE OODVEZE?! To je jeako naprosto normální???!! TO JDI DOPRDELE TY KRETÉNE ZASRANEJ! Věčně něco háže na mě,nějakou práci,protože já sjem přece daleko línější než on a on toho dělá daleko víc ne? To furt máme chodit s mamkou pěšky?!!! Tahat nákupy v káře jak idioti? On mi ani naproti nejde,ANI BY PRO MĚ NIKDY NEPŘIJEL tak co to je doprdele za rodiče!!!!!! Kurva,jak já tohle nesnáším,proč nemůže být normální,proč ze mě věčně dělá idiota,někoho naprosto neschopnýho,proč musím pořád já žít jako ten největší nuzák PROTOŽE ON řekne,že je to NORMÁLNÍ? Pak nemám chodit k psychiatrovi doprdele,to taky neví,protože mě vůbec nezná. Já už nemůžu,už fakt nemám slov.

Návštěva u psychiatra.

29. dubna 2016 v 15:32 | Danneel |  Články
Tak jsem dnes byla n té psychiatrii. Byla jsem objednaná na půl devátou,ale nakonec jsem se dostala dovnitř až tak ve čtvrt na deset.Paní doktorka byla moc milá a naslouchala mi. Probraly jsme to celkem okrajově...Přišlo mi,že když jsem tam vlezla,tak tam teprve vešel magor,ti ostatní lidi vypadali v pohodě,jako když jdou na pokec za kámoškou.
No nic. Tak jsme to teda nějak probraly,doktorka se místy tvářila hodně vážně až mírně zděšeně bych řekla...No ono když jí hned z kraje řeknete,že o rok zpátky jste se chtěli zabít,tak to asi není něco co slyší denně. Já nevim. No každopádně mi řekla,že tyhle stavy může způsobit i štítná žláza,lymská borelioza nebo nějakej nádor...Takže kvůli lymský a štítný jsem byla odeslaná na odběr krve a jen tak pro jistotu " i když tam stejně asi nic nebude" na CT mozku. Mno,tak jsem teda šla.
Poprvé sama na odběru krve...ale říkala jsem si,a co,tak to trochu štípne a bude. Jenže nastal problém jako když jsem byla malá,kde nic,tu nic. Ani kapka krve. Takže krev nikde,díra v obou rukách,už jsem si po dlouhý době zase připadala jako upír,ale dobrý,nakonec ze mě vysrkla 2 velký ampule krve,načež na mě musela otevřít okno,jelikož se mi z odebranýho množství životodárný tekutiny začalo dělat lehce nevolno. Blbej organismus,2 ampule jsou ti moc? No nic. Chvilku jsem tam ležela pod otevřeným oknem,pak mi byla ďoura zalepena a šla jsem. Moje další kroky směřovaly na recepci,kde jsem předložila žádost o vyšetření na CT. S datumem jsem odkráčela vena rovnou do potravin,abych doplnila nějakou tu živnou zásobu do těla,když mi jí čmajzli...
Odjela jsem domů a začala jsem zjišťovat,jakže probíhá takové vyšetření mozku na CT. A začínám tu slušně panikařit.Jako-je to nutný?! Ne že bych se bála,že tam zjistí,že jsem emzák (vtip),to jim spíš nebudou stačit tabulky,ale jako kontrastní tekutina s možností způsobení alergický reakce?! Podepsání papíru,že mi můžou ublížit? Článek s případem,kdy jedna paní po kontrastní látce ochrnula???! No tak to pardon. Bude ze mě v lepším případě radioaktivní myš. Asi tam zavolám,že na tohle nejdu...Nádor asi určitě nemám,to by se snad projevilo i jinak a hladinu chemie v mozku z toho stejně nevyčte.
No. Takže asi tak.

Nový design a bla,bla,bla...

25. dubna 2016 v 13:46 | Danneel |  Články
Je tu nový design. Tentokrát tu není Danneel,jelikož ona tolik fotek po internetu nemá,ale ted je to Kathryn Newton,herečka a golfistka,inspirovala mě,abych se vrátila k blond vlasům. Takže ted je tu ona.
A to je asi tak z dobrých zpráv všechno.

Ta autoškola...Ano,ještě pořád to nemám uzavřené. Občas lituju,že jsem do toho šla. Jeden komisař debil a druhej pustí jednu a mě už samozřejmě ne...Už jsem z toho hotová,mám nervy na pochodu a jen se pořád ptám proč. Proč já,proč se tohle děje ustavičně jen mě. Některý ty lidi ten řidičák ani nepotřebují a dostali ho hned. Jaká spravedlnost,že? No dky mojí nový barvě vlasů si můžou alespon říct,že jsem blbá blondýna.
Už si připadám jako úplnej idiot,kterej tohle prostě nezvládne,kterej na to nemá. Víc už se to asi pokazit nemohlo. Měla jsem už i vyhlídnnuté auto,ale díky tomuhle ho určitě stihnou prodat někomu jinému. Bud jsem idiot nebo smolař,jiné vysvětlení není.
Jo a v pátek jdu k psychiatričce. Třeba se mnou něco udělá...