Prosinec 2016

Merry Christmas.

26. prosince 2016 v 22:42 | Danneel |  Články
Vánoce jsem měla krásné. Dávali jsme si s rodiči drobnosti a neměli jsme krom umělého svítícího stromečku žádnou vánoční výzdobu,ani načesané vlasy,či společenské oblečení,ale oslavili jsme si Vánoce po svém a spolu. A bylo to krásné. A jsem pyšná na to,že to máme takhle,protože jsme o Vánocích měli něco,co kolikrát ti našňořenci na perfektně vypadajících fotkách a s drahými dárky pod chudákem živým stromkem,ani nemají: Pohodu a skutečný pocit rodinné sounáležitosti. A je nám taky moc dobře jasné,že tihle lidi to strašně zajímá jen o Vánocích,přičemž všem vehementně vtloukají do hlav přes sociální sítě,že právě tohle je nejdůležitější a po Novém roce už se na to vykašlou.

Jdu teď na ranní 3 dny do práce. Nevím proč jsme nemohli dostat volno až do Nového Roku,nebo kdyby nám alespoň povolili dovolenou...Stejně nám to z ní brali. Ale to ne,máme zákaz si ty 3 dny vzít volno,kdo ho má...Achjo...Tak to budu muset vydržet. Nejradši bych to celé ale zapauzovala teď. Nechci Nový rok. Bojím se ho. Mám z něj strach téměř pokaždé,ale teď i tak nějak vím,co mě čeká a jsem z toho snad ještě víc nervózní,než předtím.
Ale dost o mých ponurých obavách...Doufám,že vy jste měli také krásné Vánoce a že budete mít i pěkného Silvestra a Šťastný Nový Rok.


Danneel

I don't get people from this century.

23. prosince 2016 v 20:20 | Danneel |  Články
A bude hůř. Nevadí mi doba,vadí mi stupidní lidi. A jedna moje "kamarádka" ,kterou teda nevím,jestli tak mám ještě nazývat,se zase vyznamenala. Myslela jsem,že je přece jen inteligentnější,ale opak je pravdou. Přidala na Facebook fotku s nějakými jejími kamarádkami,očividně z nějaké pařby a k tomu,že to bylo fajn a "mám vás ráda,čubky moje". No tak to pardon. Tohle na mě zkoušely debilky na praxi s výrazy,jako "děvka" a podobně. Zvedla jsem obočí s tím,co to má znamenat.
A teď i tahle holka. Ne,ony si nemůžou říct,že jim prostě spolu bylo dobře,ony si u toho musí ještě říkat sprostě a jako koruna všeho je fakt,že si myslí,jak je to strašně "cool".
Svět je plnej idiotů,pokud se ptáte mě. To je to stejný,jako absolutně nelogickej výraz "jedeme bomby". Ještě to předemnou někdo řekne a na místě ho odstřelim. Co to jako je? Na bombách se jezdí nebo jako,co to je za píčovinu,s prominutím? To se jako už fakt nikdo neumí bavit normálně?
Svět jde do háje. A jak to tak vypadá,nezůstane jen u toho a všichni skončíme v jámě pekelný. Hnus.

When you think it cant be worse,it's worse again.

13. prosince 2016 v 13:10 | Danneel |  Články
Nojo. Ještě sedím v práci a pěním tady. Mistrová mě hodlá přesunout na jinou pozici po novým roce. Takže se budu muset učit něco novýho,prej je to pracnější a je to v hodinovce,což znamená ,že si nevydělám ani hovno. V hodinovce totiž znamená plnit na 7,5 hodiny a já teď plním na 10 hodin. Takže pěknej skok dolů. Úžasný. Nemůžu dospat. Skáču nadšením. Proč zase já? Kámoška mi říkala ,že jakmile tu někdo ukáže,že je šikovnej,tak to jede z kopce. To je fakt výborný. A ty dvě krávy,co sedí za mnou a dělají to mizerně ,ty nechá na dobrý prácičce. Úchvatný opravdu. Posranej život, fakt. Nesnáším už úplně všechno . Když se to sere,tak se to sere.

Writing,hating mood.

12. prosince 2016 v 17:31 | Danneel |  Články
Víte vy co? Mám psavou,kousavou a nasranou náladu,takže se jdu s prominutím vyventilovat sem. V těhle chvílích jsem fakt ráda,že mám tenhle blog.

Dneska to stojí fakt za hovno,takže nejen že já mám blbej den,ale samozřejmě ,moji oblíbení herci že Supernatural zase sdíleli nějaký video nějaký holky a všichni nad tím opět óchají a ááchají a že tu jsou taky lidi,co posílali nějaký věci dřív a ne jen jednou a vůbec nedostali šanci i když ty jejich věci byly mnohem lepší,to už je každýmu jedno. Chtěla jsem se usmívat a všem všechno přát,ale asi to prostě neumím. Změnila jsem si fotku na Twitteru za bloncku se zvednutým prostředníčkem a otočenou zády,aby všichni dobře viděli jak jsou mi slaďárny u prdele. Mám ty dva fakt ráda,ale nějak jim to už nežeru. Možná to fakt myslí opravdově ,ale na mě už to prostě působí jako klišé. Stejně jako když přijdu na Facebook a vidím nějakou holku,kterou jsem znala z praxe a mám ji v přátelích a ani nevím jak se tam dostala a vidím fotku ,jak je v zahraničí,že prej nakupovala drahý hadry,jakože ty fakt super drahý značkový hadry a že budou krásný Vánoce.... No děláš si kurva prdel,ty čupko zasraná?! Odkdy jsou vánoce o značkových kravinách?! Svět se zbláznil. Všichni dělají,jak jsou sladký,roztomilý,hodný a pravdomluvný a přitom to jsou jen štětky s bohatýma přítelema,který ždímou a ukazujou tak světu ,jak jsou o milion procent lepší než ostatní,normální lidi,který na tyhle píčoviny nemají peníze a mají i dostatek rozumu,aby to do nich nevráželi.
Pak jsem si vzpomněla na svou údajnou kamarádku,která je mimochodem dospělá a říkala mi,jaký jsme kámošky a rodina a pak se rok neozve a v podstatě mě bodne do zad,když já jí psala s nějakým problémem. Aby bylo jasno,do teď neodepsala. Vůbec se nnenamáhala.
Jsem tímhle světem,touhle dobou naprosto znechucená,tak se mi kurva nedivte ,že si nikoho nepouštím k tělu. Ať jdou všichni třeba do hajzlu,fakt.

Today.

12. prosince 2016 v 16:38 | Danneel |  Články
No děs běs hrůza. Celej den v práci a hned ve dvě jízda. Parkování opět na bodu mrazu a ještě jsme pak nabrali po cestě další žákyni,kvůli který jsem jela nejvyšší možnou rychlostí ,abych ji už měla z krku. Takovýhle oprsklý lidi ale většinou vždycky dostanou co chtějí.
V práci jsem měla ke svačině rozmrzlej rohlík a šunku jako každej den a přijdu domů hladová a samozřejmě doma žádný jídlo. No super. Tak mám alespoň kafe a čekám až se to jídlo milostivě uvaří. Ještě dostanu sprďáka,že si nechci nechat vysvětlit něco co už stejně dávno vím. Vzteky se mi chtělo brečet,ale ustála jsem to. To jsem fakt zvědavá jak mamka ty zkoušky dá,když je tak chytrá. Mám toho za dnešek fakt dost,nejradši bych se zavřela do pokoje a zůstala tam až do večera. To byl teda fakt den,jen co je pravda. Už chci mít tu posranou autoškolu z krku. Pak si klidně osobně dojedu na nějaký jídlo,pfff.

Yesterday.

11. prosince 2016 v 12:43 | Danneel |  Články
Včera jsem byla sama doma. Asi kolem půl osmé přišel táta a zkazil mi veškerou srandu, jelikož zapnul zprávy a hned po filmu šel spát. A co já,že? Bylo asi 11 hodin večer a já jsem měla hlad,v baráku byla tma a ticho,tak jsem se rozhodla, že si udělám něco k jídlu a když jsem otevřela ledničku, viděla jsem tam otevřené víno, který už tam stojí nějakou dobu. Řekla jsem si "proč si neudělat mejdan jako minulý rok na Silvestra" to jsem tu určitě už psala, takže jsem se najedla, pustila jsem si svůj nový velmi oblíbený film, určitě se koukněte... Ne,nebyly to Brugy, jmenuje se Bez Kormidla a je naprosto famózní. Takže pokud jste ho neviděli, doporučuju to napravit. No nic. Najedla jsem se u toho filmu a taky jsem si vypila asi půl flašky vína. Rozumíte, u mě je to spíš vzácný stav, ale co vám budu povídat, vožrala jsem se, jak to hovado, docela slušně, ale bylo mi dobře. Zapařila jsem v prostředku měsíce a bylo to fajn. Tyhlety noci mám prostě ráda. Teď venku prší a fouká tam vítr, hlásili, že nějaký velký bude...Je to prostě ideální čas pro umělce,ať už pro psaní, vymýšlení básniček, cokoliv chcete... A zítra zase do práce na ranní. Strašně se těším. ( ironie ). Ale co, už brzo budou Vánoce, tak snad už to bude dobrý a bude nějaký to volno, člověk si lehce odpočine, bude chvíli klid... Pěkně si zalezu, budu se dívat na filmy, žrát dobroty a bude mi dobře. Už se na to moc těším. Měla bych asi trošku zapracovat ve své sféře druhé práce, jak já tomu říkám. Je to sice koníček, ale je to jakoby druhá práce, když na to mám práva a chodí mi za to penízky, takže bych asi měla dodělat jeden projekt na kterém dělám už asi tak rok a pořád ho nemůžu dorazit. Jsem líná jako ta veš, jenomže tynhle věci nemá smysl tlačit, protože pak to stejně nikdo nekoupí,ale budu se do toho muset pustit. Co to je ale neřeknu,takže se ani neptejte. Hezký den vám přeji.

Danneel

Relationships.

11. prosince 2016 v 12:22 | Danneel |  Články
Včera jsem se dívala na profil na Facebooku svoji kamarádky a narazila jsem tam na nějakou fotku....to je jedno a pod tím byly komentáře, že pořád brečí, že chce chlapa. Musela jsem se smát Proč pořád lidi tak zoufale chtějí nějaký vztah? Tomu nerozumím. Víte, zrovna ona není žádná krasavice a přijde mi to trošku nechutný, jako posledně mi vyprávěla na Silvestra,jak jí nějaký kluk začal strkat jazyk do krku,vždyť je to hnus vůbec nechápu, co na tom ty lidi mají. Já jsem sama spokojená. Aby mě pořád někdo otravoval s něčím a musela jsem se mu podřídit... No tak to teda fakt ne, vážení přátelé. Vztah jsem měla naposled ve školce a vůbec mi to nevadí. Možná, že ostatním přijdu divná,což mě ale vůbec nezajímá. Proč se lidi prostě pořád chtějí párovat a proč to individualistům vyčítají,nechápu. A děti? Děkuji nechci. Když vidím dítě mám kopřivku. Prostě mi to přišlo hlavu a ještě kor u ní. Vůbec se nějak změnila, začala chlastat a myslí si jak je to strašně cool se furt ožírat. Zajímá se o psy, budiž jí to přáno, ale už mi s tím lehce leze na nervy, jelikož když na Facebooku pořád vidím pořád jenom psy,tak je to otravný. Kočky jsou stejně lepší,pokud se ptáte mě. A pak tam vidíte tohle. Nechápu,kam ten svět směřuje, lidi se zajímají jenom o to, jak být někým jak, se s někým vodit za ručičku, kluci ,jak holce tam to svoje někam strčí, holky, jak trčí svůj jazyk jim do krku... Je to prostě celý divný. Já jsem sama, umělecky založený člověk, pokud můžu tvrdit... Jasně trošku nepochopený umělec takovej ten chudej undergroundovej, ale což. Jasně, nemůžete se mi pak divit že mám deprese,když jsem někdo takový. Víte co, lásku jako takovou neodsuzuju, sakra ale můžete milovat svoji rodinu,ne? Jasně,hnidopich by řekl, že rodina bez toho nebude,, ale to je mě momentálně úplně jedno. Jde mi o to že, prostě 90% lidí se stará o tyhle věci a o nic jiného, nerozšiřují vůbec žádný jiný směr. Už jenom v muzice nebo knižním průmyslu se vyskytuje romantika a vztah pořád dokola, lidi už se snad nezabývají ani ničím jiným a přijde mi to zcestný a ujetý. Došlo to tak daleko,že dokonce lidi, když nemají vztahy nebo se s někým rozejdou, páchají sebevraždy. Prosím já mám nějaký problémy, ale kvůli takový kravině, no tak to pardon. Nejsem necitelná, jenom mi to prostě přijde divný a ujetý. Nevím, jak to máte vy, většina lidí bude číst tenhle článek a asi si pravděpodobně zaťuká na čelo,ale to mě nezajímá. Tady si totiž můžu psát cokoliv chci. Díky za pozornost.

I´m nervous...Again.

4. prosince 2016 v 22:33 | Danneel |  Články
Víkend utekl,jak kdyby snad žádný ani nebyl. Celý týden se na to člověk těší jak na boží smilování a pak to uteče,jak mrknutí oka. Konečně jsem se po týdnu rannízase vyspala,ale je tu už neděle a zítra se sice vyspím relativně taky,ale čeká mě odpolední. Achjo. Dnešek proběhl celkem fajn,povídala jsem si s kamarádem o diářích a sešitech a tak,zajímalo ho to... Pak jsem se dívala s mamkou na film a pak jsme se chtěly dívat na další,ale ona usnula. Kafe jsem si nakonec musela uvařit sama a když se vzbudila,byla jsem zase protivná. Kafe si totiž dáváme vždycky spolu a třeba něco dobrýho k tomu a film...Ale já čekala celý den a nic a když už si ho konečně ve 22:15 uvařím,tak se mamka vzbudí a zeptá se mě proč jede ta televize. No asi proto,že se na ní koukám ne? Nemusí tu snad být ticho jak v kostele! Jojo,přehnaný,já vim,ale tohle se mnou dělá blížící se práce,končící volno a nedostatek kofeinu. Jak jsem dneska po příchodu na blog viděla,nejsem jedin,komu práce vadí a připadá mu jako plýtvání jeho drahocenným časem. Alespoň v tom nejsem sama. Ale spíš mě děsí,že takhle žije víc lidí,v nespokojenosti a nervové horské dráze,zatímco si "ti nahoře" dál dělají co chtějí a co je lepší,nedělají vlastně nic a když už něco dělají,tak nedělají nic dobrýho.
Pořád mě děsí představa tak 20 let dopředu. Budu tu sedět,pořád stejná a psát stížnosti? Ovšem za předpokladu,že blog bude stále fungovat. Pokud ne-vrátím se k papíru. Už zase jsem lehce vydeptaná,tak jdu pryč at Vám tu nekazím neděli.
Ale brzy budou Vánoce a nějaké svátky,VOLNO,takže na to se fakt těším. Alespon tak. :)