Únor 2017

My dad is an asshole. Sadly.

19. února 2017 v 14:02 | Danneel |  Články
Občas s říkám,že už se snad nestane nic,abych si musela ulevit tady psanímáš,které se pak stejně špatně čte. Ale opak je pravdou.
Můj táta je naprostej idiot. Je mi líto,že to musím říct,ale bohužel je to tak. Za mou 25-ti letou existenci jsem se o tom měla tu smůlu přesvědčit už několikrát.
Máme doma kočky. Z toho dvě jsou sotva roční koťata. Občas zlobí,běhají a tak. Jako každý mládě. Neříkám,že je to správně. Pokaždé je s mamkou chytneme a dostanou výchovně na zadek. Už jsme je spoustu věcí i úspěšně odnaučily. Ale kdykoliv znovu zlobí,tak ačkoliv je normálně mazlí,v takových chvílích po nich háže bačkorou a řve jak na lesy,že jsou to svině,mrchy a kdesi cosi. Před chvílí přilítnul do kuchyně a na mamku: kde je?! Pak some viděl a začal ječet,ať s nima vypadnu ven nebo je vyhodí z okna. Krása co? Se divím,že nevyhodil z okna mě,když jsem byla malá. Jednou mi řek,že se můžeme s mamkou klidně odstěhovat pryč když nezrušíme můj živnosťák,protože je to prodělečný a on to nebude financovat,přitom to tehdy platila mamka. V takových chvílích k němu cítím čirou nenávist. Nemůžu jinak. Podle mě takový chování není normální. Vždycky mu jebne a dělá kraviny. A to ani nemluvím o jeho zbytečných věcech,do kterých investuje. Je prostě na zabití. Nevím co s ním. Už se nezmění.