Březen 2017

Clear mind again.

19. března 2017 v 23:12 | Danneel |  Články
Tak jsem zase střízlivá a normální-v mezích normy. Ani jsem neříkala,že jsem měla od úterý volno-byla jsem nemocná a nemocenská se mi nevyplatí,tak se mi povedlo mistrovou v práci ukecat. Určitě přišpělo i to,že mám ještě starou dovolenou.
Měla jsem mít odpolední,takže jsem byla vděčná,že místo sezení v dílně můžu být doma,ale hrozně rychle to uteklo a ted mě to zase stresuje,že tam musím...zítra na ranní. Nojo,všechno pěkné jednou skončí...Stejně tak doufá,že taky hodně brzo skončí všechno špatné. Zítra si hned ráno vezmu Happy Pills a budu v pohodě. Pokud budou účinkovat jako do teď,měla bych být v pořádku a v klidu. Jen jsem zas na chvíli ochutnala trochu svobody a opravdu špatně se mi jí vzdává. Je to pořád stejné,ranní,odpolední. Při ranní vstávám ve 4:20 nejpozději,takže se nevyspím. Při odpolední jsem zas celý den v té podělané práci. Nevim ani,co je vlastně horší,vím,jen to,že když má člověk veškerý čas pro sebe,je to mnohem lepší. Ale nic se s tím nedá dělat. Jediný,kdo nemusí pracovat,jsou rentiéři,děti s bohatými rodiči,celebrity,které pracují jen proto,že je to baví a politici,kteří můžou v práci i spát a brát nehorázné peníze...Ale to už si zase stěžuju. Realita je zpátky. So "Keep Calm and Take Your Happy Pills".
Nic jiného mi totiž ani nezbývá.

Drunk,drunk,drunk....

18. března 2017 v 21:43 | Danneel |  Články
Jsem trochu opilá,tak to teď berte s rezervou...A ne nemám v sobě Happy Pills,vlastně už pár dní ne a bylo mi docela mizerně,což svědčí o tom,že asi fungují,ale o tom se teď bavit nechci.
Před nějakou chvílí mi psala kámoška že základky...Mají dneska sraz po 10-ti letech... Pche. Ptala se mě,jestli přijdu...Že prý tam je ještě jedna holka...chachacha,dobrej fór,ani jednu nijak extra vidět nemusím a k tomu jsem opravdu neměla v plánu jít na sraz s lidma který mě 9 let šikanovali,taková roura fakt nejsem. Napsala jsem ji ze ne a ona že škoda. Odepsala jsem ji ať si to užijou a tak mě tam postrádá,že si tu odpověď do teď nepřečetla. Co jako čekala,že tam půjdu,budu tam sedět,falešně se usmívat,poslouchat jejich výblitky a dělat že mě to zajímá nebo co? Tak to teda ani náhodou. Srát na ně,na všechny. To jsem radši doma,piju víno,už jsem celkem slušně napitá a hodlám pokračovat. A co. Spíš si gratuluju,že teď pěkně doma spokojeně chlastám víno a nemusím být tam s těma stupidníma existencema. Tak jsem vám to sem chtěla jenom napsat,aby jste věděli jaký jsou taky lidi. Slizký,falešný,povyšující se sviňe,který dělají že vás mají rádi jen kvůli tomu,aby jste byli na společný fotce,nebo kvůli nějaký jiný kravině...co já vím. Ale rozhodně ne proto,že by vás rádi viděli.

My First Happy Pill

8. března 2017 v 19:56 | Danneel |  Články
Moje žluťoučké prášečky štěstí dorazily až dneska,ale napíšu alespoň první dojmy a fakta.
Přečetla jsem si samozřejmě pár recenzí už před koupí,ale znáte to-někomu to funguje fantasticky,jinému vůbec,dalšímu by vyhovovalo jiné složení...Zkrátka se to asi musí zkusit. Řídila jsem se tedy tím,co vímz oficiálních stránek a i tím,že se to prodává jak běžně v lékárrnách tak i v seriozních a známých online lékárnách.
V pár recenzích jsem narazila na to,že tabletky prý smrdí. Trochu jsem se toho bála,ale opravdu nebylo proč.Po otevření dózičky s těmi roztomilouši na mě totiž zavanula vůně Actimelu. A to pro mě tedy opravdu není žádný smrad. Příjemně mě to překvapilo. A pokud se ptáte,zda mají tabletky na sobě opravdu toho smajlíka-tak mají-z jedné strany,ale mají :D Což mi přijde opravdu milé a příjemné.
No nic. Vysypla jsem si jednoho smajlíka do ruky,podívala jsem se na něj a s pobaveným "I´m going for it" jsem si ho dala do pusy. A jelikož jsem ten typ,co se udusí i B-komplexem,byla jsem rozhoddnutá chudáka smajlíka rozkousat,tudíž můžu i říct,jak to z mého pohledu chuťových pohárků,chutná.
Překvapení po koupi nemám ráda,takže jsem byla na stupni obav po druhé,ale opět nebylo třeba se bát. Smajlík je trochu kyselý jako celaskon a nahořklý jako již zmíněný b-komplex dohromady a opět se žádná hrůza nekonala,za což jsem vděčná.
Jsem rozhodnutá zatím brát jednoho smajlouše denně a za nějakou dobu to případně zvednu na dva. Každopádně putuje mým krevním řečištěm plus mínus 3 hodiny a je mi jakoby zvláštně,ale žádnej trip,spíš klid,ale může to být i efekt očekávání,uvidíme co to udělá po nějaké době pravidelných dávek.
Tak se mějte hezky,já si pojedu na vlně šťastných pilulek a za nějakou dobu dám vědět,co to se mnou dělá. :)

Happy Pills

6. března 2017 v 20:42 | Danneel |  Články
Tak se,drazí přátelé,po nějaké době opět ozývám. Snad se máte fajn. :)
Já posleddní dobou moc ne,nehledě na to,že jsem vzteklá jak pes a nedá se to moc ovládat. U psychiatričky jsem se vymluvila na chřipku...Kdybych tam šla,musela bych ještě předtím k obvodní doktorce a ta by mě s největší pravděpodobností poslala opět na odběr krve kvůli štítné žláze...Měla jsem tohle pořešit už dávno,ale prostě na to ted jaksi nemám sílu. Řešit to je prostě momentálně mimo moje síly,ačkoliv to zní jakkoliv hloupě. Čekala jsem,že mi řekne,co to se mnou vlastně je,ale nedozvěděla jsem se nic,neulevilo se mi a akorát jsem běhala po doktorech,což bylo ještě víc stresující...Omluvila jsem se tedy a ona at si pak zavolám na další návštěvu. Volat nechci. Snad to nějak vyšumí.Vím,že je to napůl útěk z boje,ale prostě nevidím žádné přínosy z těch návštěv.
Poslední dobou to se mnou jde zase dolů a navíc se mi opět něco nepovedlo a ačkoliv mě mamka podporuje,co to jde,nemůžu se z té apatie a bezmoci dostat.A ačkoliv se za to nebetyčně stydím,její podpora mě spíš rozbrečí,protože to já mám být její opora,kotva,co ji udrží a ne ona aby byla mou oporou...Rozhodla jsem se tedy,že si zkusím pomoct sama.
Hledala jsem na internetu,jestli není možné sehnat nějaká volně prodejná antidepresiva. A světe div se,něco jsem našla. Jmenuje se to příznačně "Happy Pills" a jsou to takové malé,roztomilé,žluté tabletky. Podle všeho je to neškodné,přírodní a má to navodit dobrou náladu a klid. Usoudila jsem,že něco takového by mi bodlo a nic s tím nemůžu zkazit. Prodává se to normálně v lékárně. Někdo se tomu může smát,že to vypadá nevěrohodně-ale zaprvé-je to doplněk stravy a lidé píší,že jim to zabírá,za druhé jen připomenu,že není radno soudit knihu podle obalu a za třetí-jakožto vydeptaný člověk jsem viděla ty tabletky jako takové malé roztomilé kamarády a snahu výrobce, člověka v nouzi povzbudit už jen pohledem na ně. A proč ne? Mě se to líbí. Zázračné pilulky štěstí mám objednané a možná mi dorazí už zítra. Začnu s jednou denně a uvidím,co to udělá. Samozřejmě,že na výsledek budu muset chvíli počkat,hned to určitě nebude,ale dám Vám vědět,jak to funguje. Myslím si,že je třeba to pořádně rozepsat,jelikož jsem nic pořádného na internetu nenašla a v dnešní době by asi nějaké zázračné pilulky štěstí ocenil každý.
Tabletky mají i oficiální stránky,nakteré se můžete podívat zde. Třeba to někomu pomůže. :-)