Srpen 2017

Well...

30. srpna 2017 v 14:42 | Danneel |  Články
Jsem v práci. Je mi dneska,se vší upřímností,pěkně na hovno.
Už od rána to není nic extra. Ale když jsem jela odpoledne do práce,tak jsem udělala botu...Nic se nestalo,krom toho,že na mě někdo zatroubil,ale mám z toho teď takový divný pocit...
V práci me dali na místo,kde v podstatě není co dělat,takže budu skákat z jedné práce na druhou,abych si vůbec dneska vydělala. Skvělý. Asi mě začíná i trochu bolet hlava. Nejradši bych nedělala nic...Radši bych to dneska zaspala. Pokud mě to nepustí až do večera,tak si dám doma Martini...Hodně Martini...A půjdu spát. Doufám že to ze sebe nějak vymažu.

They're so shocked...

15. srpna 2017 v 13:31 | Danneel |  Články
Včera jsem přišla do práce s černýma vlasama a vyrobila jsem tak trochu pozdvižení pro všechny přítomné.
Pro mě to není nic nového,černý vlasy jsem měla už dřív,ale pro ostatní to byla pěkná novinka. A opět z blond na černo. Ten skok je přímo fascinoval.
Půlka lidí mě nepoznala,ti,co mi tykají mi najednou vykali a když přišla mistrová a optala se mě,zdá si z ní nedělám srandu,že nejdřív mám bílou a pak černou,diskuze o mých vlasech se rozběhla v plném proudu a všichni se na me mohli bezostyšně podívat. Pak tedy konstatovali,že je to dobrý,že mi to sluší a že jsem výraznější. Alespoň si na mě nebude hned každý dovolovat. Působím tvrději a nepřístupněji,což mi vyhovuje.
Prostě pracuju v továrně na drby a asi budu ještě chvíli na imaginární hlavní straně v našich imaginárních,firemních novinách. Chce to koule takhle šokovat,ale alespoň jsem zase udělala něco,co by ode mě nečekali. A budou si držet odstup.

I really,really,really,really HATE people!

13. srpna 2017 v 15:52 | Danneel |  Články
To se samozřejmě myslí obecně. Na jisté výjimky to neplatí. Říkala jsem to už dřív,ale dneska jsem se o tom zase přesvědčila.
Jely jsme s mamkou před chvílí na nákup,ona řídila. Při zpáteční cestě se za nás přilepilo velký černý auto Na okresce jsme potkaly cyklistu a naproti bylo auto,takže mamka přibrzdila a za ním jely asi další 4 auta za sebou,takže jsme se musely plazit za cyklistou,jelikož nebylo možný ho bezpečně objet. A ten kretén za náma? Zatroubil. Tak jsem se otočila a posunkama jsem mu naznačila,že to ted nejde, Za chvíli troubil znova,tak jsem se otočila znovu a on at jedeme,tak jsem už rozčílená,ukazovala,že to nejde. To byl už dědek,tak 70,docela na koni a i když už jsme jely normálně,začal ukazovat gesto typický pro puberťáky. V rozčilení (když jsem nahlas nadávala,že je to hovado zasraný),jsem si ani neuvědomila,že je mamka vedle mě a začala jsem hulákat "Ty ukázuješ fakáče ty sráči jo? Ti taky ukážu fakáče,kreténe!" Mamka se smála,že se tak rozčiluju,ale mě ten kretén starej tak vytočil,že jsem měla fakt dost. To jsou dneska lidi. Tak když to nejde,tak to asi nejde ne?! Debil. Pak se člověk nemůže divit,že je na silnicích takových bouraček. A ač nesnáším konflikty a byla jsem ze situace docela vyklepaná,mít ho dědka po ruce,tak mu jednu natáhnu. Hovado.
Opravdu teda nesnáším lidi. Furt,furt musí někam spěchat,dělat nebezpečný situace a cpát se někam,kam se nevejdou.
Včera něco podobnýho v Albertu. Fronta jako kráva,tlusťoch s handsfree v uchu nadává nějakýmu dědulovi,že ho předběh,ať si jde do fronty a sám stojí s narvaným košíkem ve frontě na pokladnu do 10-ti položek. Hlavně,že řve na celý krám.
Neskutečný. Nejlepší je snad nikam nelézt.

Mám tedy ještě jednu informaci-z blond barvy jdu zase na černo. Říkám zase,protože se k ní vracím už potřetí a všechno ostatní jsem si už vyzkoušela. Asi to tak má být. Mám k tomu teda i jiný důvody,ale říkám si,že alespoň budu mít vlasy stejně černý,jako duši a budu vypadat trochu víc od rány,kdyby se zase dělo něco takovýho,co dneska. Takže tak. Snad se máte všichni dobře,alespoň v mezích normy.