Morning.

5. října 2017 v 5:00 | Danneel |  Články
4:30 ráno a já zamačkávám už v řadě třetí budík s opravdu příšerným pocitem. Je to tu zase-ráno. I když já bych to spíš nazvala hlubokou nocí. Budíky mám tři proto,abych vůbec vylezla z postele. V mém a nejstudenějším pokoji bylo opět velmi "příjemně",takže se mi opravdu vstávalo skvěle.
Plazím se do kuchyně,po tmě. Když na mě někdo hned rozsvítí,tak mám pokaždé pocit,že mi to vypálí oči. Vařím si kafe a mazlím kočku,které závidím vyhřátý pelíšek.
Sedám si před hrnek s kafem,prohrabuji si teď už černé vlasy a přemýšlím,jak blažený bylo spát a nevědět o existenci světa. Zatímco přemýšlím,zda nepředstírat úpadek do komatu a přeslechnutí tří budíků v řadě,čas neúprosně běží. Co je horší,ranní či odpolední? Ranní vtávání mě ničí a čím dýl to trvá,tím je to horší. Ale končím brzo,takže odpoledne mám jakž takž čas na nějaké svoje záliby. Při odpolední se sice vyspím,ale zase jsem do večera v práci a domů se vrátím tak ve 21:20 takže se o nějakém volném čase nedá vůbec bavit.
Další členové rodiny vstávají a samozřejmě rozsvěcí (!) takže je nejvyšší čas vypadnout od stolu a odplazit se do koupelny a vzápětí zpátky do pokoje a pokusit se z toho vybledlého zombie,co se odráží v zrcadle ve skříni,udělat něco,na co se dá koukat. Vzhledem k tomu,že je v pokoji fakt zima,tak se od mého dechu zrcadlo mlží. Po tomhle nutném procesu,aby osazenstvo v práci neuteklo s křikem a děsem se koukám z okna a zjišťuji mlhu. Jako mlíko. No dobře,jako kráva. To se mi zase pojede,hudrám si pod fousy,zvedaje klíče od mého milovaného auta. Sice jsem ráda,že můžu jezdit a nemusím na autobus,zvlášť,když mi teď kamarádka hlásila,že kvůli výluce jezdí nějaký cvok,co chce s tím autobusem asi dělat rallye.
Každopádně zimu si radši nepředstavuju a radši padám ven a do práce,zatímco sním o víkendu a dalším spánku,kdy budu moct nadšeně předstírat,že svět neexistuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama