Leden 2018

Jdete do háje s volbama!

28. ledna 2018 v 12:56 | Danneel |  Články
Začínám být dost nakrknutá. Otevřu facebook a vidím: drahoš,zeman,zeman,drahoš,volte tohle,volte tamto,ty jsi debil,že chceš toho a ty jsi kretén,že chceš druhýho...
Otevřu internet a tam zas: ten udělal tohle,ten řekl tamto,jeho lidi udělali to,ten prohlásil tamto...

Ach. Můj. Bože.

Už mě to fakt nebaví.

Neříkám,že je mi osud republiky u řitě,i když vlastenec opravdu nejsem,ale probírat to dnes a denně na facebooku a jiných sítích,pořád dokola,mi přijde už směšný a ujetý. A víte co? Taky jsem volila zemana. Už po druhý. Nechci uprchlíky a to mi stačí. Ano,jeho vyjadřovací schopnosti jsou poněkud...svérázné,ale zas to má v hlavě v pořádku a vi,co chce navíc se v politice pohybuje už dlouho. Pokud jsem si na tom zatraceném facebooku přečetla dobrý post bylo to to,že kdo volí drahoše,jedná tak,jakoby šel na operaci a mermomocí by chtěl operovat od studenta medicíny narozdíl od zkušeného doktora s vysokou praxí. A tak to taky beru.

Po facebooku koloval ještě jeden obrázek a to ten,o čem rozhoduje,či nerozhoduje prezident. Jedná z věcí byla,že nerozhoduje o uprchlících.
No pěkný tah,drahošovci,vážně jo. Ačkoliv je mi jasné,že je prezident užitečný stejně asi jako král v šachu,s tímhle mě oblbnout fakt nemůžete.
Politice rozumím jako koza petrželi a je mi všechno co se tam děje víceméně u zadku,ale vím,že prezident sestavuje vládu. A když tam máme zemana,sestaví vládu,která bude proti uprchlíkům,ne? A v zahraničí,na různých jednáních bude taky zásadně proti nim. A to je to,co mě zajímá. Kdyby to vyhrál drahoš tak máte do týdne uprchlíka v baráku.
(Obrazně řečeno).
Toť moje vyjádření k celému tomu humbuku a víc mě to nezajímá. Už fakt nemám náladu to řešit a vidět ty naježené posty všude kolem. I z toho důvodu jsem se na hodnou dobu přestěhovala na twitter.
A prosím,nepište mi vysvětlující komentáře na téma jakou jsem udělala chybu...Mě to vážně nezajímá. Alespoň,že jako republika jsme vyslali zásadní signál a to,že žádnou havěť tady nechceme.
Danneel končí.

Friends...

14. ledna 2018 v 14:51 | Danneel |  Články
Narozeniny jsem měla překvapivě pěkné. Všechno bylo super,ale pak mi zůstal opět rozum stát nad nebetyčnou blbostí té mojí kamarádka,o které jsem vám tu už psala.
V den narozenin si vzpomněla asi kolem šesté večer,že taky ještě existuju a měla by mi asi popřát. A jak vypadalo její přání? Cituji: "Ahoj,všechno 😊"
Ano přesně takhle. Není ani s to,napsat to celé. Asi jsem si to měla domyslet... To jsou kamarádi. Na tom je přesně vidět,že její inteligence prudce klesla,bohužel pro mě z neznámých příčin. Jen nechápu,jak někdo může být takový idiot a napsat tohle. Poděkovala jsem jí s rozesmátým smajlíkem,jakože jsem nad věcí a nevadí mi to. Přečetla si to. A nic. Nejdřív jsem si myslela,že si to po sobě třeba nepřečetla nebo tak...Ale žádná zpráva s vysvětlením nedošla,tudíž usuzuji,že to bylo naschvál a ona je opravdu tak pitomá.
Co člověk nadělá. Idioti vládnou světu.

Happy Birthday to me.

8. ledna 2018 v 4:00 | Danneel |  Články
Přesně tak. V roce 1992 ve 4:00 hod. ráno,jsem se narodila. Narodila se ta nejzmatenější duše na celý planetě.
Když jsem byla na základce,svoje 26-ti leté já jsem si představovala poněkud jinak. Sice mě tehdy kluci nezajímali o nic víc,než teď,ale myslela jsem si,že s přibývajícími roky se k tomu dopracuju. Že budu vdaná mladá paní,jako je t v hollywoodských filmech,možná budu mít děti-ač je nesnáším,vlastní,perfejtní dům,nějakou dobře placenou práci,psa,auto a ideální život. Zvláštní jak se moje představy liší od skutečnosti.
Děti nemám,ani nechci,chlapi mi nic neříkají,ale ani holky,sex je mi z principu prostě odporný,lidi nesnáším,bydlím s rodiči,na celém světě mám nejradši svou maminku a v roce 2015,jsem se málem zabila,kvůli nskutečné depresi,trvající úmorně dlouhou dobu. Ne,že by to bylo teď nějak slavný,ale moje malé já si určitě nemyslelo,že se ze mě stane taková slečna darkness,jakou jsem právě teď.
Tak tedy,pěkné narozeniny,ty pomatený kozorožče. Třeba tě dnešní den něčím překvapí. Snaž se si to užít a projednou nedumat nad svou pošetilou existencí.
Pěkný 8. leden ti přeji.