Again and again and again.

30. března 2018 v 18:57 | Danneel |  Články
Celý týden jsem se těšila na prodloužené volno. Myslela jsem,jak si doma neuděláme pěkné Velikonoce,pustíme si film a bude svatej klid. Klid je totiž o,co teď potřebuju nejvíc.
Můj debilní otec je však zřejmě jiného názoru. Nejenže byl nemocnej a už z toho byla katastrofa první třídy,což zahrnovalo i sprosté nadávání na kašel ( jako kdyby mu to nějak pomohlo,že ),ale ke všemu byl protivnej jak malej harant. No měla jsem ho dost a tenhle týden k tomu odpolední. Těšila jsem se,že se alespon vyspím a budu mít trochu klidu,než odjedu do práce. Opět ne. A opět mi ten klid narušil. Já spim,on si zapne noťas a pak tam začne nahlas nadávat na politiky,takže mě vzbudil. Když jsem si k obědu dávala rozmrazit do mikrovlnky poslední dva knedlíky s masem a tácek od nic jsem hodila do koše,dostala jsem seřváno,že to mám dávat do plastů. Nojo,jeden tácek,tak se poser třeba. Nakonec jsem byla ráda,že do té práce jdu a modlila jsem se,aby on už do ní taky vypadnul. Což se sice povedlo ve středu,takže jsem zbytek dvou dnů měla v klidu,ovšem dnes se klid opět nekonal.
Jen tak pro zajímavost-ve čtvrtek ráno mi řekl,že kočky vyhrabaly hlínu z kytky. Neměla jsem čas to uklízet,což jsem mu řekla a šla jsem do práce,zatímco on,pan NA SMRT nemocný,si zapnul počítač. Dneska nejenže tu lítá jak to hovado a uklízí celej byt,na což jindy ani nehrábne,za to kritizovst umí,to mu jde,tak po mě chtěl tu hlínu uklidit. Měla jsem za to,že když to našel,tak to zamete,ale nééé,pán lord je přece nemocnej,tak se na to vysral a ještě mi vyčet,že se to samo neuklidí. Mám ho fakt dost. Takže místo toho,aby jsme měli pěkný velikonoce,se u nás sprostě nadává a řve,najednou se tu uklízí celej den a do toho on zhnuseně,že se mu chce blejt a vadí mu na zemi i hračka pro kočky.
Pro mě za mě se klidně poser,zeser a zeblej,třeba z tebe pak nebudou padat takový hovna a nebudeš jenom otravná část dne. Je dost paradox,že na tý odpolední jsem měla víc klidu než doma. Nervy už mi zase hrajou a mám chuť na všechno dohromady-pořezat se,zkouřit se,opít a nevědět o světě. Pak se strašně diví,že s nim nechci dělat žádný aktivity.

Tohle mě momentálně trochu hází do klidu,ale je to jen malá náplast.

This was never my world, you took the angel away
I killed myself to make everybody pay...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Přibyl Lukáš Přibyl | Web | 31. března 2018 v 21:10 | Reagovat

No jo... taky to nemáte jednoduchý. :-|

2 Danneel Danneel | 2. dubna 2018 v 13:02 | Reagovat

[1]: Co člověk nadělá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama