Duben 2018

The last story...next chapter.

22. dubna 2018 v 22:22 | Danneel |  Články
Tak tedy pokračování od posledního článku.
V úterý jsem pro kámošku přijela,jak jsme byly domluvené. Sedla si,pozdravily jsme se a zase nastalo hrobové ticho,které rušilo jen autorádio. Když jsme dojely,zeptala se mě,jestli jsem v pohodě,tak jsem jí řekla že jo a ona,jestli na ni nejsem nějak naštvaná...No samozřejmě že jo,ale to jí přece nebudu říkat,ještě by se naštvala nanovo. Ona mlčí,tak já taky a co jako.
Dneska to samý,přibližně akorát se mě znovu ptala co mi je a že se se mnou cítí nepříjemně...Pff no to je teda dobrý,ona začne s mlčením a já jsem ta divná... No nic. Ve čtvrtek měla naplánovanou dovolenou a já zase na pátek,za což jsem byla docela vděčná,protože nebudu mít v autě dusno a v práci bude taky klid. Když se se mnou ve středu odpoledne loučila,řekla mi "tak se měj hezky,užij si volno,a..." a větu nedořekla. Píchly jsme si odchod a ve vchodě se od ní ozvalo "tak ahoj" a šla. Úplně se mi ulevilo,když odešla a to se mi s ní fakt nestává. Ten den večer měla jít s naší společnou kamarádkou z práce na zumbu. Myslela jsem si,že jí třeba něco řekne a byla jsem odhodlaná se jí ve čtvrtek zeptat. Když ten den přišel,sváděla jsem dobrou půl směnu boj sama se sebou,jestli se mám zeptat nebo ne. Příhidně jsme zrovna seděly vedle sebe,takže byla ideální příležitost. Už jsem to pomalu vzdala,ale pak jsem chopila příležitost a zeptala se. Druhá kámoška na mě koukala jak právě vyoraná myš a nechápala a kroutila hlavou,že je to divný. "Ona má někdy takový nálady." řekla mi. To já samozřejmě dobře vím. Fakt ale,že jí nic neřekla,mě lehce rozhodil. Co si o tom mám myslet? Kamarádka mi poradila,ať se chovám normálně,tak se prostě budu snažit už nevysílat negativní vlny,mám už stejně pocit,že jsem to schroupala...Ten oddych od sebe navzájem mi přišel fakt vhod.
Na facebooku mi něco lajkla,takže to beru jako dobrý znamení...I když ona by v tomhle případě asi nic takovýho neslučovala...Museli by jste jí znát,aby jste věděli,jaký má myšlenkový pochody. No,uvidím zítra,jestli si řekne o odvoz. Když ne,budu muset napsat já-pro jistotu. Snad to už bude v pohodě ,protože je to fakt dost npříjemný. Nezbývá než doufat. Celé volno jsme se modlila aby ta kámoška s ní hodila řeč a nějak se to třeba vyřešilo,ale to se asi nestalo...

Danneel

Fucked up day.

16. dubna 2018 v 17:39 | Danneel |  Články
Měla jsem fakt debilní den,takže jsem nasraná a musím se trochu vypsat.

O víkendu jsem zjistila,že je na mjí trase do práce objížďka a protože vozím ještě kamarádku,napsala jsem jí,že vyrazíme dřív.
Říkala jsem jí,jak jsem se o téhle komplikaci dozvěděla ač nereagovala,za což bych jí teda někdy fakt dala ťafku,zdálo se být všechno v pohodě. Trasa,kterou jsme jely pro mě není tak známá a ještě k tomu ráno lilo,takže v té tmě toho člověk moc neviděl.
Zastavila jsem na křižovatce,kde jsem měla dát přednost autům,co jedou jakoby kolmo ke mě. Viděla jsem,že jede auto,sice bylo daleko,ale rozhodla jsem se raději počkat,abych náhodou neudělala nějakou kravinu. Hned jsem si vyslechla "proč nejedeš" a troubnutí od auta vzadu. Moje vysvětlování,že raději počkám,než abych něco vyvedla, zřejmě neodlo na úrodnou půdu a zbytek cesty moje drahá kamarádka byla zticha. Rozumějte-normálně se bavíme furt,ona je teda trochu svérazná a co na srdci,to n jazyku,ale je to v pohodě. V autě byla možná zticha,aby nějak nezavdala příčinu k dalším neshodám,i když mi bylo jasné,že nesouhlasí,ale já si to prostě ve svým autě budu dělat po svým. Když leje a kvůli světlům dalšího auta nic nevidim,tak asi radši počkám ne?
Celý den v práci byl tím pádem na hovno. Chodíme spolu i na záchod a to neřekla ani píp,o svačině to už bylo trochu lepší,protože jsme se bavily ještě s jednou holkou,ale pak už zase děs. Ptala se mě akorát jestli chci jet stejnou trasou,že by jsme mohly jinudy a ona by to došla pěšky,zhruba kilák. Opět lilo jako z konve. No řekla jsem jí,že neže je to lepší tudy,protože na druhou stranu je úzká silnice. Tak tedy chtěla alespoň vyhodit na náměstí,aby se prošla. To jí vqřim,když je hezky,ale když leje? Prej jí to nevadí-no bude mokrá,tak uschne. Paráda. Lidi,fakt jsem se snažila navázat smysluplnou konverzaci,ale ona se prostě vůbec nechytala. Tak jsem teda už neříkala nic,ae nasraná jsem. To jako mělo co bejt?Takovýhl dusno vyloženě nesnáším. To ať si madam zkouší na někoho jinýho. To jsem teda zvědavá,jak to bude vypadat zítra. Ráno ji mám totiž zase vyzvednout.