Fucked up day.

16. dubna 2018 v 17:39 | Danneel |  Články
Měla jsem fakt debilní den,takže jsem nasraná a musím se trochu vypsat.

O víkendu jsem zjistila,že je na mjí trase do práce objížďka a protože vozím ještě kamarádku,napsala jsem jí,že vyrazíme dřív.
Říkala jsem jí,jak jsem se o téhle komplikaci dozvěděla ač nereagovala,za což bych jí teda někdy fakt dala ťafku,zdálo se být všechno v pohodě. Trasa,kterou jsme jely pro mě není tak známá a ještě k tomu ráno lilo,takže v té tmě toho člověk moc neviděl.
Zastavila jsem na křižovatce,kde jsem měla dát přednost autům,co jedou jakoby kolmo ke mě. Viděla jsem,že jede auto,sice bylo daleko,ale rozhodla jsem se raději počkat,abych náhodou neudělala nějakou kravinu. Hned jsem si vyslechla "proč nejedeš" a troubnutí od auta vzadu. Moje vysvětlování,že raději počkám,než abych něco vyvedla, zřejmě neodlo na úrodnou půdu a zbytek cesty moje drahá kamarádka byla zticha. Rozumějte-normálně se bavíme furt,ona je teda trochu svérazná a co na srdci,to n jazyku,ale je to v pohodě. V autě byla možná zticha,aby nějak nezavdala příčinu k dalším neshodám,i když mi bylo jasné,že nesouhlasí,ale já si to prostě ve svým autě budu dělat po svým. Když leje a kvůli světlům dalšího auta nic nevidim,tak asi radši počkám ne?
Celý den v práci byl tím pádem na hovno. Chodíme spolu i na záchod a to neřekla ani píp,o svačině to už bylo trochu lepší,protože jsme se bavily ještě s jednou holkou,ale pak už zase děs. Ptala se mě akorát jestli chci jet stejnou trasou,že by jsme mohly jinudy a ona by to došla pěšky,zhruba kilák. Opět lilo jako z konve. No řekla jsem jí,že neže je to lepší tudy,protože na druhou stranu je úzká silnice. Tak tedy chtěla alespoň vyhodit na náměstí,aby se prošla. To jí vqřim,když je hezky,ale když leje? Prej jí to nevadí-no bude mokrá,tak uschne. Paráda. Lidi,fakt jsem se snažila navázat smysluplnou konverzaci,ale ona se prostě vůbec nechytala. Tak jsem teda už neříkala nic,ae nasraná jsem. To jako mělo co bejt?Takovýhl dusno vyloženě nesnáším. To ať si madam zkouší na někoho jinýho. To jsem teda zvědavá,jak to bude vypadat zítra. Ráno ji mám totiž zase vyzvednout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama