The last story...next chapter.

22. dubna 2018 v 22:22 | Danneel |  Články
Tak tedy pokračování od posledního článku.
V úterý jsem pro kámošku přijela,jak jsme byly domluvené. Sedla si,pozdravily jsme se a zase nastalo hrobové ticho,které rušilo jen autorádio. Když jsme dojely,zeptala se mě,jestli jsem v pohodě,tak jsem jí řekla že jo a ona,jestli na ni nejsem nějak naštvaná...No samozřejmě že jo,ale to jí přece nebudu říkat,ještě by se naštvala nanovo. Ona mlčí,tak já taky a co jako.
Dneska to samý,přibližně akorát se mě znovu ptala co mi je a že se se mnou cítí nepříjemně...Pff no to je teda dobrý,ona začne s mlčením a já jsem ta divná... No nic. Ve čtvrtek měla naplánovanou dovolenou a já zase na pátek,za což jsem byla docela vděčná,protože nebudu mít v autě dusno a v práci bude taky klid. Když se se mnou ve středu odpoledne loučila,řekla mi "tak se měj hezky,užij si volno,a..." a větu nedořekla. Píchly jsme si odchod a ve vchodě se od ní ozvalo "tak ahoj" a šla. Úplně se mi ulevilo,když odešla a to se mi s ní fakt nestává. Ten den večer měla jít s naší společnou kamarádkou z práce na zumbu. Myslela jsem si,že jí třeba něco řekne a byla jsem odhodlaná se jí ve čtvrtek zeptat. Když ten den přišel,sváděla jsem dobrou půl směnu boj sama se sebou,jestli se mám zeptat nebo ne. Příhidně jsme zrovna seděly vedle sebe,takže byla ideální příležitost. Už jsem to pomalu vzdala,ale pak jsem chopila příležitost a zeptala se. Druhá kámoška na mě koukala jak právě vyoraná myš a nechápala a kroutila hlavou,že je to divný. "Ona má někdy takový nálady." řekla mi. To já samozřejmě dobře vím. Fakt ale,že jí nic neřekla,mě lehce rozhodil. Co si o tom mám myslet? Kamarádka mi poradila,ať se chovám normálně,tak se prostě budu snažit už nevysílat negativní vlny,mám už stejně pocit,že jsem to schroupala...Ten oddych od sebe navzájem mi přišel fakt vhod.
Na facebooku mi něco lajkla,takže to beru jako dobrý znamení...I když ona by v tomhle případě asi nic takovýho neslučovala...Museli by jste jí znát,aby jste věděli,jaký má myšlenkový pochody. No,uvidím zítra,jestli si řekne o odvoz. Když ne,budu muset napsat já-pro jistotu. Snad to už bude v pohodě ,protože je to fakt dost npříjemný. Nezbývá než doufat. Celé volno jsme se modlila aby ta kámoška s ní hodila řeč a nějak se to třeba vyřešilo,ale to se asi nestalo...

Danneel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama